×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان میانه برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، رئیس آموزش و پرورش بخش کندوان با تاکید بر اهمیت ایجاد انگیزه و افزایش حس مشارکت در بین دانش آموزان، برپایی المپیاد ورزشی درون مدرسه ای را یکی از راههای مناسب برای رسیدن به این هدف عنوان کرده، گفت: المپیادها و برنامه های ورزشی راه مناسبی برای بالا بردن سطح شادابی و نشاط دانش آموزان است که تاثیر مهمی در روند تحصیل آنان برجای می گذارد.

سینافر در آیین افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای بخش کندوان میانه با بیان اینکه محدودیت های مالی و مشکلات موجود در حوزه تربیت بدنی آموزش وپرورش نباید مانعی در مسیر پویایی دانش آموزان و بهره مندی از امکانات آموزشی و تفریحی باشد، گفت: علی رغم وجود دانش آموزان مستعد، متاسفانه امکانات و تجهیزات ورزشی بسیار محدودی در اختیار منطقه کندوان است که در همین راستا همکاری بیش از پیش اداره کل آموزش و پرورش و نیز حضور و یاری خیرین را می طلبیم.

وی نبود سالن ورزشی برای دانش آموزان دختر و چمن مصنوعی در مدارس را از عمده ترین مشکلات موجود در حوزه تربیت بدنی منطقه  عنوان کرده افزود: با تامین اعتبار و رفع نیازهای اولیه ورزشی منطقه می توان عدالت آموزشی که از اهداف و برنامه های کلان کشوری است را در سطح شهرستان و به تبع آن در منطقه کندوان گسترش داد.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با اشاره به شاخص های انسان سالم در جامعه، تغذیه سالم را از مهمترین شاخص ها عنوان کرده، به بیان توصیه هایی در خصوص نحوه تغذیه مناسب پرداخته، گفت: رمز سلامت در زندگی انسان، تغذیه مناسب است که متاسفانه بسیاری از ما از رعایت اصول آن غافل هستیم.

صادقی فعالیتهای ورزشی براساس استاندارهای جهانی رااز دیگر مولفه های دانش آموز و شهروند سالم بیان نموده، تصریح کرد شرکت در کانون باشگاه های ورزشی،المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، علی الخصوص انجام ورزش صبگاهی می تواند ما را برای رسیدن به این استاندارها یاری کند..

نبود اضطراب و استرس، دیگر شاخص شهروند سالم بود که معاون مدیرکل آن را خطاب به دانش آموزان برشمرده، افزود: ورزش و پرهیز از فعالیت آموزشی سنگین در کاهش استرس دانش آموزان نقش قابل توجهی دارد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اذعان بر وجود توانمندی های بالای ورزشی دانش آموزان بخش کندوان، با اشاره به سخنان رئیس اداره آموزش وپرورش این بخش مبنی بر نیاز مبرم به چمن مصنوعی در جهت توسعه ورزش و پویایی بیش از پیش  دانش آموزان از تامین اعتبار، تهیه چمن مصنوعی و تحویل آن به آموزش وپرورش منطقه خبر داد.

گفتنی است در آیین افتتاحیه المپیاد بین مدارس بخش کندوان. ۲۰۰دانش آموز در قالب ۱۴ تیم ورزشی شامل رشته های والیبال، بسکتبال، دارت، ژیمناستیک،دوچرخه سواری و…  به انجام هنرهای ورزشی پرداختند.

در پایان این مراسم باشکوه ازدبیران تربیت بدنی و دانش آموزان منتخب ورزشی  تجلیل شد.

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزش ی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه کندوان

true
true
false
true

false
طراحی سایت