×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
در جمع کارکنان سپاه میانه؛ متضررین اختلافات قومی و قبیله ای، همواره ملت ها هستند

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، علی حسین هاشم پور در همایش بصیرت افزایی کارکنان سپاه میانه، بر ولایت مداری و حرکت در مسیر ترسیمی رهبری تاکید کرد و اظهار داشت: امروز نیاز کشور، حفظ اتحاد ملی و جمعیت افزایی است.

   این مقام مسئول با بررسی وضعیت شناسی گروه های تکفیری در کشور، بر وجود تعدادی از گروه های مختلف تکفیری در کشور اشاره کرد و گفت: ظرفیت ها و گسل هایی برای اختلاف افکنی در تمامی کشورهای جهان وجود دارد که در صورت فعال شدن می تواند وضعیت موجود در آن کشور را تغییر دهد ولی بی شک حفظ اتحاد ملی و دولتی می تواند بسیاری از مشکلات موجود را رفع نماید.

   وی وجود گروه های تندرو فعال در بحث قومیت گرایی، موانع و مشکلات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ساختاری و اعتقادی را از جمله مهمترین این مشکلات برشمرد و تصریح کرد: خدمت عادلانه و بی منّت مسئولان دولتی، حفظ حرمت روحانیون و تقویت فرهنگ تشیع و اتحاد بین مذاهب می تواند مانعی بر سر راه رشد و گسترش مشکلات در کشور باشد.

    هاشم پور با بیان اینکه امروز بیشتر مشکلات ما مشکل فرهنگی است نه مادی، بر کنترل تهدید مهار گسیخته جمعیت در کشور تاکید کرد و افزود: باید تدابیر و بسترهای لازم برای رشد جمعیت در کشور فراهم گردد.

   این هادی سیاسی با اشاره به اوضاع سیاسی منطقه و عراق، تجزیه کشورهای ایران، عراق، سوریه و … را از جمله آمال اصلی آمریکا و استکبار بای گسترش سیطره خود برشمرد و افزود: قدرت و بازدارندگی در هم افزایی و اتحاد ملت ها نهفته است و تجزیه طلبی، خطرناکترین و ضعف آفرین ترین آفت برای کشورهاست که شکست و ویرانی را به دنبال دارد و در این میانه، ملت ها قربانیان اصلی این سیاستها خواهند بود.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت