×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندارویژه میانه: امکانات شهرستان باید در خود شهرستان مانده و در صورت عدم نیاز تبدیل به احسن شود

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در جلسه هیات موسس دانشگاه پیام نور مرکز میانه  با هدف رسیدگی به مشکلات گفت: باید در مورد دانشگاه پیام نور در دو حوزه فنی و اجرایی  و در حوزه اجتماعی تصمیم گیری شود.

وی تاکید کرد: باید سیاست کاملی از سوی دانشگاه پیام نور در استفاده بهینه از فضاهای آموزشی و چگونگی آن پیاده شود همچنین با توجه به حساسیت مردم در برخی مسائل با پیشگیری از هدررفت و نابودی منابع بتوانیم از بروز ضررهای اجتماعی جلوگیری کنیم.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به وضعیت نامشخص ساختمان پیام نور میانه و وجود نارسائی هایی در ساختمان جدید افزود: باید در خصوص واگذاری یا تکمیل ساختمان جدید تصمیم گیری شده و بلاتکلیف رها نشود .

شکری اضافه کرد: هر گونه تغییر کاربری باید بر اساس تبدیل به احسن بوده و با توجیه فنی، اجتماعی و اقتصادی به این کار اقدام شود تا سبب آبادانی هر چه بیشتر دانشگاه و توسعه و پیشرفت شهر گردد، زیرا تنها در این صورت است که عملکرد مثبت معکوس جلوه داده نمی شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه باید در امور اساسی و تهیه ملزومات و امکانات به فرهنگ سازی و جذب خیرین در این راه پرداخت اضافه کرد: ارتقای سطح علم و دانش و پیشرفت آینده سازان جامعه از لحاظ دانش موجب افتخار جامعه خواهد بود.

یعقوب شیویاری با اشاره به وضعیت ساختمان جدید دانشگاه پیام نور میانه گفت: شواهد نشان از کاهش دانشجو در پیام نور دارد و ما باید به سمت تغییر کاربری با تبدیل به احسن باشیم.

وی وجود رشته های پرطرفدار، ارتقای سطح علمی، جذب هیئت علمی را با توجه به استعدادهای خوب شهرستان امری لازم و ضروری خوانده افزود: دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای نیز نیازمند رفع برخی از کمبودها و مسائل می باشد که ما پیگیر آنها هستیم.

رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی هم با حضور در این جلسه شهریه کم  دانشگاه پیام نور را که یک سوم دیگر دانشگاهها بوده و سرانه کم دولتی را سبب برخی محدودیتها عنوان نمود.

معصومی به وجود بیش از یکهزار نفر در دانشگاه پیام نور میانه اشاره کرده گفت: در سال جاری شاهد افزایش نسبی دانشجو در این دانشگاه بودیم اما می توان به افزایش حداکثری دانشجو با افزایش رشته های کاربردی کمک کرد که در این خصوص از نمایندگان مردم در مجلس انتظار می رود تا به تحقق این امر کمک کنند.

رییس دانشگاه پیام نور واحد میانه نیز با بیان اینکه دانشگاه پیام نور میانه در سال ۷۲ با ۶ کارمند در مساحت ۶۰۰ متر مربع تاسیس شد افزود: مساحت فعلی این دانشگاه ۲ هزار متر مربع بوده و در حال حاضر با ۲۸ کارمند، ۱۱۰ استاد مدعو و ۷ عضو هیئت علمی در رشته های مختلف به فعالیت مشغول است.

مرادی از لحاظ علمی و آموزشی به مشکلاتی از جمله  نبود رشته های کاربردی و پرطرفدار کارشناسی و ارشد  در راستای افزایش دانشجو اشاره کرده افزود: در حوزه فرهنگی نیز با توجه به اینکه جوانان در برابر آسیب های بسیاری قرار دارند لزوم نشست های علمی و تخصصی برای جمایت از جوانان ضرورت می یابد.

وی مشکلات آمفی تئاتر، محوطه سازی دانشگاه و حصارکشی دانشگاه جدیدالاحداث را از جمله نیازهای عمرانی این واحد خواند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت