×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
شهردار ترک میانه : محدودیت ها، محرومیت ها و خدمات را می توان با زبان گویای عکس از بالقوه به بالفعل تبدیل نمود

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، میر جلالی در تور یک روزه عکاسان استانی و شهرستانی با تقدیر از ادارات و نهادهای مشارکت کننده در برگزاری این تور از جمله بخشداری کندوان، شورای شهر و شهرداری، آموزش و پرورش، انجمن عکاسان کانون بسیج هنرمندان سپاه عاشورا و شهرستان و گروه عکاسی یاد ضمن خیر مقدم به تمامی عکاسان و خبرنگاران استانی و شهرستانی گفت: در طول دوران خدمت آقای زرین بعنوان بخشدار کندوان شاهد جلب و جذب سرمایه گذارانی در بخش و رونق توریسم و گردشگری با برگزاری تورهای مختلف، از جمله تور نوروزی، تور ناشنوایان، جش سیب و غیره هستیم که این امر نشان از توانمندی و درایت ایشان در مدیریت است.
وی اظهار امیدواری کرد که با تعامل و همکاری سازنده ادارات و نهادهای شهرستان و بخش با بخشداری و شهرداری ترک بتوانیم به توسعه و رونق هر چه بیشتر بخش کندوان در تمامی حوزه ها دست پیدا کنیم.
شهردار ترک در ادامه، عکس را یک سند زنده غیر قابل انکار، زبان گویای جامعه و سمبل واقعیتهای روزمره زندگی خوانده افزود: عکس تمامی واقعیتها از جمله محدودیتها، محرومیتها و پتانسیل ها را مستندتر و گویاتر بیان می کند.
وی اضافه کرد: عکاسی ابزاری برای بیان مسائل گوناگون اجتماعی، فرهنگی و شیوه های مختلف زندگی انسانها و تبادل آرا و افکار انسانها را آسان نموده و یکی از ارکان عمده روابط عمومی پویا در هرسازمانی به شمار می رود .
میر جلالی با اشاره به اینکه اکثر مردم دوست دارند واقعیتها را ببینند تا اینکه گوش داده یا بخوانند افزود: ماندگاری و تاثیر پیام هایی که از طریق چشم به انسان منتقل می شود بیشتر از سایر حواس است.
شهردار ترک، شناخت رنج ها، دردها، مشکلات و مسائل مردم روستایی در قاب عکس، تصویر و فیلم را ملموس تر خواند.
وی هدف از برگزاری این تور را شناساندن ظرفیتها و پتانسیلهای بخش کندوان عنوان نموده افزود: با شناخته شدن هر چه بیشتر بخش و زمینه ها و فرصتهای موجود شاهد جذب سرمایه گذاران بیشتر و رونق صنعت توریسم در بخش خواهیم بود.
میر جلالی اتصال ترک به جاده نیر، اردبیل در آینده ای نزدیک را سبب جلب و جذب هر چه بیشتر گردشگران و توریسم به شهرستان ذکر کرده گفت: توسعه صنعت توریسم نیز به رونق اقتصادی هر جه بیشتر منطقه و جلب و جذب سرمایه گذاران بیشتری در شهرستان از جمله بخش کندوان منجر خواهد شد.
وی در پایان از احداث پارکی برای مسافران و گردشگران در شهر ترک خبر داده افزود: با بهره برداری از این پارک و ارائه خدمات و امکاناتی در کنار این پارک به مسافران و گردشگران بخش شاهد رونق توریسم و ایجاد درآمد پایدار در منطقه خواهیم بود.

Views All Time
Views All Time
۳۳۲
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false