×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
طرح بزرگ سلامت ۳ توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه اجرا شد

با حضور ده ها نفر از پزشکان و متخصصان، طرح بزرگ سلامت ۳ به منظور کاستن از محرومیت بهداشتی در آموزشگاه ایثار شهرستان میانه برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، فرمانده سپاه میانه در مراسم افتتاحیه سومین طرح محرومیت زدایی پزشکی ضمن قدردانی از احساس مسئولیت تمامی اعضای بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه، بر لزوم استمرار چنین طرح هایی، تاکید کرد و گفت: محرومیت زدایی و توجه به مشکلات اساسی مردم از جمله مهم ترین اهداف و برنامه های سپاه و بسیج به شمار می آید.

   جعفر غیابی، بکار گیری نیروهای جوان، متعهد و متخصص را یکی از مهم ترین شاخصه های اجرای طرح ویزیت رایگان بسیج پزشکان عنوان کرد و افزود: این قوای جوان در کنار تجربه پیشکسوتان و افراد کارآزموده بسیجی خواهند توانست در راستای اجرای هرچه بهتر خدمت رسانی به مردم بسیار تاثیر گذار باشند.

   وی اظهار کرد: اجرای چنین طرح هایی، روح اتفاق و وحدت ملی، عاطفه و دگرخواهی را در قلب مردم زنده نگه می دارد.

   مسئول بسیج جامعه پزشکی میانه با بیان اینکه اولین طرح بسیج سلامت در شهرک اندیشه میانه و دومین آن در شهر آقکند اجرا شد، اظهار کرد: در طول سال ۱۳۹۶ این سومین طرح بزرگ سلامت است که توسط بسیج جامعه پزشکی میانه اجرا می شود و در سطح کشور در یک سال اخیر چنین اتفاقی بی نظیر است.

   فریدون پوشهباز، ضمن تقدیر از دستاندرکاران و پزشکان متولی امر، گفت: امیدوارم با اجرای مستمر چنین طرح هایی، روزی فرا رسد که بتوانیم فقر را در ابعاد مختلف خصوصا در بعد بهداشتی از بین ببریم.

   خبرنگار: علی محمّد عزّتی

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت