×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
بخشدار کندوان: پیگیری کلید حل مشکلات و مسائل است.

بخشدار کندوان شوراها و دهیاران نمایندگان دولت در روستاها دانست و گفت: شورا و دهیار مسئولین اجرایی دولت در سطوح پایین مدیریتی هستند که بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند و پیگیر مشکلات و امورات مردم در روستاها می باشند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمود زرین پیگیری را کلید حل مشکلات و مسائل دانست و با توجه به مشکل آب کشاورزی مردم روستای نودوزق گفت: بررسی مدارک و مستندات مربوط به حقابه روستا بررسی خواهد شد و در صورتی که حقی از این روستا ضایع شده باشد نسبت به احقاق آن حق اقدام جدی صورت خواهد گرفت.

زرین خواستار مشارکت اهالی در زمینه آب شرب روستا شد و افزود: لازمه حفر چاه آب شرب تخصیص زمین مناسب برای حفاری است و در خصوص اخذ مجوز برای آب شرب مشکلی نخواهیم داشت و اهالی باید در تعیین محل مناسب توسط اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی همچنین به اجرای مسیرگشایی طرح هادی در روستا اشاره کرد و گفت: با توجه به تکمیل قسمت اعظم این طرح بهسازی و آسفالت معابر داخل روستا در کمیته برنامه ریزی طرح و در صورت تصویب و اتمام آزاد سازی مسیر سال آتی اجرا خواهد شد.

زرین همچنین از حل مشکل مسیر گشایی و اجرای طرح هادی در روستای کزرج خبر داد و گفت: با توجه به اینکه عده ای از اهالی حاضر به عقب نشینی و آزاد سازی معابر نبودند پس از حضور در روستا و گفت و گو با اهالی مشکل مذکور مرتفع گردید و افراد معترض آماده همکاری و مشارکت در اجرای طرح هادی گردیدند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت