×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:تفرقه و نفاق، ابزار دشمن برای نابودی اسلام و مسلمانان است

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در همایش بصیرتی کارکنان سپاه میانه با تاکید بر ضرورت وحدت امت اسلامی، گفت: تفرقه و نفاق، ابزار دشمن برای نابودی اسلام و مسلمانان است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با تبریک هفته وحدت، آن را فرصتی مناسب برای مقابله مسلمانان با استکبار جهانی دانست و اظهار کرد: دعوت به اسلام، دعوت به وحدت است.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با اشاره به تفرقه افکنی های دشمنان بین مسلمانان پس از اسلام تا کنون، گفت: همه این تفرقه افکنی ها برای حکومت بر مسلمانان و استعمار و استثمار آنان بوده است که در اعصار اخیر بیشتر و بیشتر شده است.

   وی اضافه کرد: ایجاد گروهک هایی چون طالبان، وهابیت، داعش، تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی و از این قبیل، هدفی جز تفرقه افکنی، کشتار مسمانان به دست خود آنان و انجام جنایات متعدد به دست مسلمانان و به نام اسلام، نداشته است.

   حجت الاسلام امیرنژاد، تلاشهای مقام معظم رهبری برای حذف اختلافات قومی و ملی و وحدت آفرینی مسلمانان در برابر کفر جهانی را متذکر شد و با اظهار تاسف گفت: متاسفانه برخی از علمای ساده اندیش و سودجو، فریب خورده و خواسته یا ناخواسته، دستالود سیاستهای استکباری شده اند و با دامن زدن به اختلافات مذهبی و با ایجاد دهه محسنیه، هفته برائت و … دشمن را در دستیابی به اهدافش یاری می رسانند.

   وی با اشاره به آیاتی از قرآن افزود: سیمای جامعه اسلامی، سبقت در خیرات و سیمای جامعه کفر، سبقت در فساد است.

   همایش بصیرت افزایی و سیاسی با حضور کارکنان رسمی و وظیفه در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

Views All Time
Views All Time
۴۰۳
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false