×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار میانه: ورزش همگانی از مهمترین برنامه های دولت در ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن تبریک هفته وحدت و سالروز ولادت نبی اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزاری مسابقات و ورزشهای همگانی را از مهمترین برنامه های دولت در زمینه ایجاد شور و نشاط اجتماعی دانست.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمد رضا مشایخی در مراسم برگزاری مسابقه دوچرخه سواری هفته وحدت را فرصت مهمی دانست که در آن می توان با بهره گیری از برنامه های مناسب و ایجاد انگیزه و نشاط اجتماعی وحدت و همدلی میان مردم و مسئولین را تحکیم بخشید.

مشایخی حاکمیت جاری در کشور را نشات گرفته از وحدت دانست و گفت: امنیت و پیشرفت حاکم در جامعه در سایه اتحاد و وحدت بین مذاهب و ادیان و فرق مختلف کشور بوجود آمده است.

وی با تاکید بر نقش وحدت در امور مختلف و اینکه وحدت زمینه ساز تعالی و ترقی جامعه می باشدافزود: اساس این هماهنگی را در ورزش های همگانی و فعالیت های گروهی می توان دید.

معاون سیاسی فرماندار شهرستان میانه با اشاره به پتانسیل های سرمایه گذاری و گردشگری بخش کندوان گفت: برنامه های متعددی در زمینه ترویج و شناساندن زمینه های گردشگری و سرمایه گذاری در این بخش صورت گرفته است.

مشایخی همچنین با تاکید بر وجود زمینه های اشتغالزایی و سرمایه گذاری در شهرستان گفت‌: بیشترین حمایت از سرمایه گذاران در این شهرستان صورت گرفته و در تمامی مراحل همگام با سرمایه گذاران حمایت های همه جانبه از سوی دولت صورت می گیرد زیرا هدف توسعه اقتصادی ایجاب کرده تا نسبت به رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاران اقدامات اساسی صورت گیرد.

بخشدار کندوان نیز با اشاره به برگزاری مسابقه دوچرخه سواری در دو سطح کوهستان و کورسی در رده های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان گفت: نقطه شروع این مسابقه از مقابل اداره ورزش و جوانان شهرستان تا ورودی شهر ترک بود.

محمود زرین با بیان اهمیت ورزش در ایجاد نشاط و تقویت روحیه ورزشکاری از آمادگی برگزاری مسابقات دوچرخه سواری در سطوح فرااستانی و کشوری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه اطلاع رسانی برگزاری این مسابقه در سطح بین استانی صورت نگرفته بود ولی شاهد حضور دوچرخه سوارانی از استانهای زنجان، آذربایجان غربی و نقاط مختلف استان آذربایجان شرقی بودیم.

وی افزود: در سال آتی شاهد برگزاری مسابقه دوچرخه سواری در سطح بالاتر و با حضور ورزشکارانی از سایر استانها و دوچرخه سواران مطرح کشوری خواهیم بود.

گفتنی است این مسابقه با حضور ۵۴ شرکت کننده در ساعت ۳۰: ۱۰ دیروز از مقابل اداره تربیت بدنی شهرستان آغاز شد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت