×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
بخشدار کندوان میانه بر تلاش برای فعال نمودن تعاونی دهیاران تاکیدکرد

بخشدار کندوان میانه بر تلاش برای فعال نمودن تعاونی دهیاران تاکید کرده گفت: با این تعاونی اشتغالزایی و درآمد پایدار ایجاد می شود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمود زرین در نشستی با دهیاران بخش مرکزی به نقش تاثیرگذار دهیاران در روستاها و توسعه آن اشاره کرده گفت: دهیاران می توانند در به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد روستاها نقش مهمی ایفا کنند‌‌.
محمود زرین افزود: دهیاران همانند مدیران یک سازمان می توانند در آن اداره به ایفای نقش بپردازند.
وی جلب مشارکت مردمی را وظیفه اصلی دهیاران دانست و گفت: چرخ توسعه و پیشرفت روستاهای بخش کندوان در حوزه های عمرانی به حرکت در آمده و تلاش ما بر این است که چرخ اقتصادی روستاها را به حرکت درآوریم.
زرین به دانش همه جانبه مدیران موفق اشاره کرده و افزود: دهیاران به عنوان مدیران روستایی باید در تمامی حوزه ها اطلاعات داشته و با علم به مسائل و مشکلات به دنبال راهکارهای مناسب باشند.
بخشدار کندوان با تاکید بر نقش اصلی دهیاران در جذب مشارکت های مردمی افزود: روابط عمومی بالا، شناسایی خیرین و تقویت روحیه تعاملی در خیرین از مهمترین ویژگی های دهیاران توانمند می باشد.
بخشدار کندوان، ایثارگری را از اصلی ترین ویژگی های دهیاران دانست و افزود: حقوق دریافتی دهیاران در حد عملکرد و خدماتی که ارائه می دهند نیست.
وی افزود: حقوق پایین نمی تواند توجیه ای برای کم کاری دهیاران باشد زیرا کسانی که این مسئولیت حساس را به عهده می گیرند باید بدون توجه به مسائل مادی در رشد و تعالی روستای خود کوشش نمایند.
زرین اضافه کرد: با توجه به خدمات دولت و وام های مناسب در قالب تعاونی ها، دهیاران می توانند با تشکیل تعاونی ها در روستاها و مدیریت مناسب نسبت به ایجاد کارگاههای تولیدی و اشتغالزایی اقدام نمایند تا شاهد توسعه و رونق اقتصادی در روستاها باشیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت