×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
سلام ای مرد خوب خدا

علی حیدری خبرنگار میانه ای صدا وسیمای آذربایجان شرقی طی یادداشتی به مناسبت فرا رسیدن سالگرد درگذشت دکتر علی فرامرزی در پایگاه خبری مهرصبا نوشت:

مردان خوب در این دنیای وانفسا بسیار کم اند اما آن تعداد کم شان هم برای ما الگو و سرمشق اند. وقتی در شناخت معیار و ملاک مردان خوب خدا جستجو می کنم به موارد زیادی برمی خورم که شاید کمتر در یک نفر جمع باشد اما در مردان خوب روزگار این شاخص ها جمع اند .
همه براین باورند که مردان خوب ، پشتکار بسیار دارند چون هیچ وقت تا نیل به پیروزی دست از کار نمی کشند و تا آخرین نفس ایستادگی می کنند و جان شیرین خود را در این راه می دهند. مردان خوب شجاع اند و با ایمان و یادخدا آرام بخش دل شان است و توکل به خدا نکته اتکاشان ، مردان خوب خندرو و بشاش اند برغم وجود مشکلات واندوه فراوان در وجودشان ، مردان خوب متواضع ، پرتلاش اند و سخت کوش و دارای هدفی والا که عشق به هم نوعان شان زبانزد خاص و عام است .
به قول مداحان عزیز این مطالب را گفتم تا به اصل موضوع برسم اصل موضوع را سال های سال هاست در ذهن خود مرور می کنم موضوعی که نشانگر وجود همه شاخص های مردان خوب در وجود فردی است که گفتن و نوشتن از خصلت های او بسیار سخت است ، چون او صادق بود و بیان این ها زیره به کرمان بردن است .
او علی فرامرزی اهل کاغذکنان میانه بود و ساکن تبریز که شناخت من از ایشان به سه دهه پیش برمی گردد، وقتی که اولین بار زانو زدن او را در مقابل چند معلول در میانه هنگام عیادت از آنها دیدم که رئیس بهزیستی میانه بود، نیکی هایش را در سال های حدود ۷۵ به مردم به یاد می آورم وقتی رئیس حراست فرمانداری بود ، محبت هایش را به مراجعان دیدم وقتی معاون رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز بود، و درنهایت دیدار آخری که به ایشان پیام دادم ” سلام دکتر جان با اجازه روز پنجشنبه به اتفاق دوستان از تبریز قصد عرض ادب و تبریک حضوری انتصاب تان به عنوان رئیس آموزش و پرورش میانه را داریم. ” که پیام محبت آمیز ایشان هنوز برصفحه گوشی تلفن ام باقی است: ” سلام با تشکر از محبت شما راضی به زحمت تان نیستم راه دور است و فصل بارندگی” بارندگی که اورا با خود برد و ما را تا ابد شرمسار .
آری علی آقای فرامرزی فردی شجاع، پرتلاش، رئوف ، مهربان و هزارن خصلت زیبا در وجود خود داشت که با رفتن اش این شاخص های مهم او هیچ گاه فراموش نخواهد شد و به یقین می توان گفت هرکس این خصلت ها را دارد خدا تنهایش نمی گذارد و گلچین اش می کند و با خود می برد چرا که خدای زیبا مردان خوب را مردان خوب خدایی می داند و خریداراش است .
در این روز های آینده که سالگرد عروج ملکوتی اش را به عزا می نشینیم برای فرزندان و خانواده مومن و با سخاوت اش ابراز همدردی می کنیم و یاد آن سفر کرده را گرامی می داریم و رجا واثق داریم که در اعلا علیین سکنی گزیده را فاتحه ما چیز قابلی نیست.
و اکنون تنها می توان گفت که “علی آقای فرامرزی ” یادت و نامت از حافظه مان فراموش نخواهد شد .
بدرود و خدا حافظ ای مرد بی ادعای خوب خدا .

بیستم آذرماه ۱۳۹۶

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت