×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
رییس سازمان و مدیریت برنامه ریزی استان: تشکیل مجمع نخبگان از  فعالین حوزه های مختلف راهگشای مسیر توسعه می باشد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی گفت: تشکیل مجمع نخبگان متشکل از فعالین و نوابغ حوزه های مختلف از جمله روحانیت، مسئولین دستگاهها و نهادهای مختلف شهرستان می تواند راهگشای مسیر توسعه بوده و این افراد نیز علمدار و پرچمدار توسعه باشند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، بهبودی با بیان اینکه با بودجه دولت نمی توان به تمامی اهداف توسعه دست یافت افزود: انتظار ما از دولت باید کمک، حمایت و سیاستگذاری باشد اما در این میان مشارکت مردم بعنوان دردمندان توسعه می تواند موثر واقع شود.

وی با اشاره به اینکه مجمع نخبگان می تواند حلقه اتصال بین دولت و مردم باشد افزود: شهرستان میانه دارای ظرفیتها و پتانسیلهای مختلف شامل نیروی انسانی کارآمد و نخبه، آب، خاک، جاذبه های طبیعی، گردشگری،  مردم مشارکت جو و در تعامل با دولت می باشد که این عوامل از مهمترین ابزارها و عوامل توسعه به شمار می رود.

بهبودی ارائه طرح ها و پیشنهادات مختلف در راه توسعه و رونق اقتصادی، شناسایی سرمایه گذاران میانه ای در منطقه، کشور و خارج از کشور برای دعوت به سرمایه گذای ر در شهرستان و جلب مشارکت مردم را از مهمترین وظایف این مجمع مشورتی و پیشرو در توسعه عنوان نمود.

Views All Time
Views All Time
۳۹۰
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false