×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
رییس آموزش وپرورش منطقه کندوان میانه: میزان خودیاری در آموزش و پرورش منطقه طی دو سال اخیر ۴۰ میلیارد ریال می باشد

رییس آموزش و پرورش منطقه کندوان میانه درهمایش خیرین مدرسه ساز بخش کندوان میانه با اشاره به مشارکت بالای مردم و خیرین در بخش کندوان از جمله در حوزه آموزش و پرورش گفت: میزان خودیاری و مشارکت مردم در آموزش و پرورش منطقه طی دو سال اخیر ۴۰ میلیارد ریال می باشد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، سینافر با قدردانی از حرکت خیر و ارزشمند خیرین بخش کندوان در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری از تعهد ۲۸ میلیارد ریالی خیرین در این همایش برای مدرسه سازی و مدرسه یاری خبر داد.
وی با اشاره به اینکه از اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه، ۱۱ مدرسه خیرساز در بخش کندوان احداث گردیده و یا در حال احداث می باشد افزود: با تعهد ۴ مدرسه تعداد مدارس خیرساز به ۱۵ مدرسه می رسد.
رییس آموزش و پرورش منطقه کندوان در ادامه با اشاره به نقش مهم مشارکتی مردم و خیرین درامرمدرسه سازی و مدرسه یاری این موضوع را سبب توسعه هر چه بیشتر در حوزه آموزش و پرورش عنوان نموده افزود: نقش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در رفع مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی و رفع مشکلات موجود در آموزش و پرورش بی بدیل و قابل تقدیر است.
سینافر اضافه کرد: هر چند که دولت نسبت به احداث مدرسه و فضای جدید آموزشی اهتمام داشته و دارد اما به تنهایی و با توجه به محدودیتها نمی تواند از عهده رفع تمامی مشکلات این حوزه برآید که در این میان با تلاش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شاهد هستیم که بسیاری از مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی و تجهیزات و امکانات مخصوصا در مناطق محروم و دورافتاده روستایی برطرف شده که این امر نشانگر سهم عظیم خیرین در پیشبرد اهداف آموزشی است.
وی در پایان با تقدیر از حمایت و همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، بخشدار بخش کندوان و کارکنان آموزش و پرورش بخش که همواره حامی آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف اصلی این نهاد آموزشی بوده اند اظهار امیدواری کرد که با حمایتهای بیشتر این عزیزان و مردم خیر و نوع دوست کندوانی مقیم و غیر مقیم بتوانیم به تمامی اهداف متعالی حوزه آموزش و پرورش دست یابیم.

Views All Time
Views All Time
۴۸۵
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false