×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا در جمع بسیجیان شهر ترکمانچای میانه: سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی، اعتماد و اعتقاد مردم به این نظام است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا در جمع بسیجیان شهر ترکمانچای میانه سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی را اعتماد و اعتقاد مردم به آن عنوان کرد و گفت: دشمن در فتنه ۸۸ در پی خدشه دار کردن و نابودسازی این سرمایه بود .

   به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا در همایش بصیرت افزایی شهر ترکمانچای میانه با بیان اینکه فتنه، تهدید، آسیب و چالشی جدی برای نظام است و حمایت از فتنه گران، موجب بازپروری فتنه شده و خود به چالشی دیگر مبدل می شود، اظهار کرد: کمترین حکم قابل اجرا برای فتنه گران، حکم اعدام است و کسانی که می خواهند با عوام فریبی فتنه گران را از حصر بیرون بیاورند، حامیان فتنه اند و هدفی جز محاربه با نظام ندارند.

   حجت الاسلام حسن کاملی فر افزود: حمایت از فتنه گر، بازتولید فتنه را در پی دارد و این فتنه، فتنه ای خطرناکتر است.

   وی با اشاره به اهداف براندازانه دشمن گفت: دشمن می خواهد با تقویت و حمایت از گروه ها و جریانات اجتماعی متمایل به غرب، حکومت و نظام جمهوری اسلامی را ساقط کند و هدف از راه اندازی فتنه ۸۸ نیز جز براندازی نظام، چیز دیگری نبود.

   حجت الاسلام کاملی فر، با بیان اینکه اعتقاد و اعتماد مردم به نظام، سرمایه های اصلی جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: هر چه حمایت مردم از نظام، قویتر و عمیق تر باشد، سرمایه های آن بیشتر و قدرت و صلابت آن افزونتر می شود.

   وی با اشاره به اینکه ما در ۹ دی فتنه را متوقف کردیم ولی خاموش نشده و همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: عده ای می خواهند با روشی جدید راه فتنه گران را ادامه دهند لذا هر جریان، گروه و شخصی که با همان روحیه خودمحوری، لجاجت و توهم قدرت سران فتنه، اگر امروز هم ظهور و بروز کند، خطرناک و فتنه انگیز است و باید مقابلش ایستاد.

    مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا افزود: نباید اجازه دهیم کسی با ادعای عدالت گستری یا هر ادعای دیگر، رهبری و ساز و کارهای نظام را زیر سوال برده و فضای آرامش سیاسی جامعه را برهم زند.

   همایش بصیرت افزایی ۹ دی با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از بسیجیان در شهر ترکمانچای میانه برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت