×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرمانده تیپ ۳۶ پمکا میانه: هدف نیروهای مسلح یکی است ، تنها تفاوت در وظایف محوله به آنهاست

  فرمانده تیپ پمکا میانه در نشست هم اندیشی نیروهای مسلح شهرستان میانه با بیان اینکه نیروهای مسلح با فرماندهی واحد، هدفی واحد را دنبال می کنند، گفت: تنها تفاوت نیروهای مسلح کشور در وظایف محوله به آنهاست.

   به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، سیروس محمدی در جمع کارکنان نمایندگی ولی فقیه سپاه و عقیدتی سیاسی های ارتش و نیروی انتظامی شهرستان میانه، تدابیر راهگشای امام خمینی(ره) را موجب سربلندی، عزت و عاقبت به خیری کشور دانسته و افزود: تشکیل دفاتر نمایندگی ولی فقیه و عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح نیز یکی از این تدابیر بسیار ارزنده امام بود که کانونی مطمئن برای طرح ریزی سیاسی، رفع مشکلات اعتقادی و درد و دل کارکنان است.

   فرمانده تیپ ۳۶ پمکا میانه با اشاره به وظایف ذاتی نیروهای مسلح و اتحاد و یکدلی نیروها تحت فرماندهی واحد و مقتدرانه ولایت فقیه، گفت: اگر چه وظایف نیروهای سه گانه، متفاوت است اما هدف و مسیر یکی است و پناهگاهی امن برای جامعه می باشد.

   وی ادامه داد: عدم صداقت کشورهای همسایه و دشمنی های پنهان و آشکار آنها با جمهوری اسلامی، می طلبد که قبل آنکه آنان بتوانند بحرانی در کشور ما ایجاد کنند، با برنامه ریزی های مناسب، راه های نفوذ را بر آنان بسته و طرح هایی کارا برای مقابله با دشمن داشته باشیم و هرگز منتظر بحران و مقابله با آن نباشیم.

   محمّدی بر لزوم آشناسازی و پیوند بین جوانان نسل امروز با تفکرات و اهداف جوانان نسل اول انقلاب، تاکید کرد و افزود: باید جوانان را در مسیر سیره عملی اسلام حرکت دهیم و نگذاریم فضای مجازی آلوده موجب انحراف آنان گردد چرا که انحراف جوانان از مسیر انقلاب و اسلام، زنگ خطری جدی برای آینده کشور و اسلام است.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این نشست با اشاره به حساسیت زمانی و حملات گسترده دشمن علیه اسلام و همچنین تلاش برای ایجاد رخنه و تفرقه افکنی در بین نیروهای مسلح، نیروهای مسلح را بازوان نظام و ارکان انقلاب عنوان کرد و گفت: اتحاد ما مانع از صدمات دشمن به بدنه نظام خواهد بود و وحدت و هم اندیشی موجب استحکام بین نیروها و انقلاب می شود.

  حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه نیروهای مسلح، الگوهای عملی مردمند و باید بسیار هوشمندانه، ارزشی، پا به رکاب و ولایی حرکت کنند، اظهار داشت: اقتدار این نیروها در کنار مردم، همواره پوزه دشمنان را به خاک مالیده و حافظ انقلاب و دستاوردهای آن بوده است.

   وی بر لزوم آراستگی به تفکرات انقلابی، تاکید کرد و افزود: یکی از اهداف اصلی دشمن، دور کردن مردم و پرسنل نیروهای مسلح از افکار، آرمانها و اندیشه های انقلاب است.

   حجت الاسلام حسن مقدم مسئول عقیدتی سیاسی تیپ ۳۶ پمکا میانه نیز با اشاره به حوادث اخیر کشور بر لزوم بصیرت افزایی و دفاع از جایگاه ولایت فقیه تاکید کرد و افزود: در این حوادث، یکی از اهداف اصلی دشمن، تضعیف مرجعیت و نقش و جایگاه ولایت فقیه در جامعه بود.

   مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میانه هم با اشاره به بیانات ولی فقیه، تغییر شیوه و سبک نفوذ و اغتشاش آفرینی در جامعه را متذکر شد و گفت: اینبار دشمن با تاکتیکی جدید، فتنه آفرینی را از شهرهای کوچک شروع کرده و قسط گسترش و بسط آن به شهرهای بزرگ را داشت.

   حجت الاسلام حمید رضایی سه مثلث را در این قضایا مورد بررسی قرار داد، مثلث اول مثلش دشمن بود که اضلاع آن را طراحان، حامیان و مجریان آن تشکیل می دادند و اظهار داشت: این فتنه با طراحی های آمریکا و صهیونیستها و حمایت های مالی کشورهای عربی با پادویی منافقان به اجرا درآمد.

   حجت الاسلام رضایی ادامه داد: ولایت فقیه، نظام و دین، سه ضلع مورد هجمه دشمن در این حوادث بود که مثلث دینی خودجوش مردم بصیر، نیروهای مسلح آگاه و صبر و درایت رهبری، مانع از به ثمر رسیدن اهداف دشمن در اجرای این فتنه شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

Views All Time
Views All Time
۴۰۶
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false