×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معرفی دانشگاه موسسه آموزش عالی عین القضات میانه

ایران در چشم‌انداز ۲۰ ساله، کشوری است مقتدر و مبتنی بر اقتصاد دانایی محور با تکیه بر فناوری اطلاعات و ارتباطات. در سندهای برنامه چهارم و پنجم توسعه نیز پدیده‌های ارزشمند سرمایه‌ای و منابع درآمد ملی عبارتند از دانش، مهارت و نیروی انسانی کارآمد.
یک مؤلفه کلیدی در اقتصاد دانایی- محور میزان دانش و مهارت شهروندان در راستای تأمین نیازمندیهای حرفه‌ای جامعه می‌باشد. در این رابطه توسعه و آماده‌سازی محیط‌ های جدید آموزشی که عمدتاً مبتنی بر فناوریهای روز می باشد، امری ضروری است.
موسسه آموزش عالی غیردولتی عین القضات  با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص در سطح تحصیلات تکمیلی در گرایشهای مختلف با رویکرد اعتلای آموزش و پژوهش د از اوایل سال ۱۳۸۷ شروع به کار نمود و خدمات آموزشی خود را  با هدف تأمین نیازمندیهای حرفه‌ای جامعه به انجام می‌رساند. برنامه‌های آموزشی نوین این دانشگاه براساس بومی سازی تجارب و تخصص دانشگاههای معتبر بوده که با متناسب سازی آنها با ظرفیتها، توان و نیازهای کشور به اجرا در آمده است.

تلاش اصلی دانشگاه معطوف به ارائه خدمات نوین آموزشی با بهره گیری از استانداردهای مطلوب دنیا با بهره مند از برترین اساتید می باشد.

از این رو موسسه غیرانتفاعی عین القضات میانه در سال ۱۳۸۷ با همت جمعه از اساتید و فرهیختگان دانشگاه شهرستان و استان بنیان شد و با ۱۵ رشته هم اکنون به فعالیت خود در زمینه های فنی مهندسی ادامه می دهد

ریاست : دکتر سیروس آذرآبادی

آدرس دانشگاه :

استان آذربایجان شرقی ، شهرستان میانه ،انتهای خیابان شهید باکری ، جنب هنرستان شهید  غفور رئیسی  موسسه غیرانتفاعی عین القضات میانه

تلفن : ۲۴ الی ۵۲۳۳۸۶۱۹

فکس :۰۴۱۵۲۳۳۸۶۱۸

Views All Time
Views All Time
۷۱۶
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false