×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
جاده های ناامن میانه

کلام اول: امیدوارم مسول مربوطه رنجیده خاطر نشود.
این روزها به علت گرانی عوارض اتوبان شاهد تردد بیشمار وسایل نقلیه از جاده های شهرمان هستیم که این نعمت است . نعمتی که باعث توسعه اقتصاد و درآمدزایی شهر شده است حداقل سود آن این است که غذاخوریهای موجود در جاده رونق پیدا کرده و مسایل دیگر.
اما سخن اصلی: جاده های شهرمان امن نیست . آقای رییس راه و شهرسازی سخنی کوتاه دارم . جنابعالی مدیر بومی هستید و انتظار بیشتری از شما می رفت ولی شاهد مشکلاتی در جاده های شهرمان هستیم که متاسفانه حل نگردیده است . در این مساله با بی تفاوتی نمی توان گذر کرد علاوه بر خسارت مالی شاهد خسارت جانی نیز هستیم . خانواده های داغدار شده اند روزی هم آسیاب به نوبت . شاید روزی هم نام ما نیز زبانزد مردم شود که گویند فلانی در تصادف فوت کرد. آقای رییس تصادف نیز طرف را نمی شناسد که بگوید رییس است یا مشاور ! مرد است یا زن! کودک است یا پیر همه را به یک چشم می بیند .
جاده میانه – تبریز:
کیفیت آسفالت رضایت بخش نیست . جناب رییس ورودی تبریز۲۰۱۸ از میانه است به مافوق خود گوشزد کنید که هموطنانی در این جاده جانشان را از دست خواهند داد. تعارف نکنید چاله و چوله زیاد است آسفالت بی کیفیت به چشم می خورد . تونلهای وحشتناک داریم روشنایی مطلوبی نداریم . داخل تونل روشنایی در حد قابل قبول نیست . تونل شماره یک فاقد روشنایی است . خط کشی جاده مناسب نیست . پلهای خطرناکی داریم . زیرگذرهای ایمن نیستند کمی بی احتیاطی یعنی فاجعه! جناب رییس بعد از فاجعه دیگر کسی در این شهر نمی ماند نه دکتری و نه سرمایه گذاری! روشنایی جاده هم که تعریفی ندارد.ورودی شهر از سمت تبریز که ۴ بانده می باشد سمتی که چندین سال قبل افتتاح شده است خیلی اسف بار است امواج زیادی را مشاهده می کنیم که جای تاسف است . می توان جاده را در بعضی از محدوده ها عریض کرد
جاده میانه زنجان:
خروجی میانه به سمت زنجان کیفیت آسفالت افتضاح – امواج موجود در آسفالت افتضاح- تیرچراغهایی که روشن نمی شود جای سوال است که کمبود لامپ دارید؟ چهاربانده کردن نیز که روند کندی دارد. تونل ها روشنایی مطلوبی ندارند . تهویه تونل بزرگ نیز بعضی مواقع مشکل دارد.خط کشی جاده و ایمن سازی نیز رضایت بخش نیست . سه راهی خلخال نیز باید ایمن گردد.
جاده میانه هشترود
کیفیت آسفالت در محدود اداره مذکور خیلی افتضاح – خط کشی مناسب نیست ایمن سازی نیز مناسب نیست و …
جاده میانه خلخال
وقتی از خلخال وارد محدوده راه وشهرسازی میانه می شوید زمانی که اسفالت تمام شد یعنی میانه !
جاده میانه ترک
باتوجه به اینکه جاده توریستی است نیاز به چهاربانده و حداقل عریض کردن جاده روشنایی و خط کشی و علایم هشدار دهنده
خلاصه اینکه می توانستیم حداقل در این سالها از با کار کارشناسی پیج و خم های جاده های میانه را کاهش داد نقاط کور را از بین برد و رفع مشکلات دیگر
جناب رییس شرمنده کمی انتقادات زیاد شد ان شاله دفعات آتی از پیشرفت کاری اداره تعریف و تمجید کنیم یا علی

📩ارسالی از مهرانپور

Views All Time
Views All Time
۶۲۶
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false