×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
مذاکره برای ۲۴ ساعته شدن متروی فرودگاه امام خمینی در ایام نوروز

معاون امور مسافری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ­از تشکیل نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروز برای خدمات رسانی مطلوب تر و رضایتمندی بیشتر مسافران خبر داد.

علی رستمی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما گفت: در نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروز ۹۷ که با حضور­ همه ­دستگاه ها و ارگان ها و شرکت های هواپیمایی برگزار شد،​­ مصوب شد شرکت ها ملزم به رعایت زمان بندی از پیش تعیین شده پروازها باشند و در صورت احتمال تاخیر نماینده ای در ترمینال حاضر و پاسخگوی مردم باشد.

وی افزود: شرکت های هواپیمایی در صورت مواجهه با تاخیر طولانی موظف به اسکان در هتل فرودگاه و یا دیگر هتل های نزدیک به فرودگاه و پذیرایی از مسافران هستند و شرکت شهر فرودگاهی در صورت تخطی موضوع را به سازمان هواپیمایی گزارش خواهد کرد.

معاون امور مسافری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی­­همچنین از مذاکراتی با مسئولان مترو برای ۲۴ ساعته شدن سرویس دهی در ایام پیک نوروز خبر داد و گفت:­ هم اکنون سرویس دهی متروی فرودگاه از ساعت ۵و­ نیم صبح تا ۱۰ شب است و در حال مذاکره با مسئولان مترو هستیم تا برای رفاه حال بیشتر مسافران این سرویس دهی ۲۴ ساعته شود.

وی افزود:­ با توجه به تک ریلی بودن متروی فرودگاه،یک قطار و در بازه یک ساعته مسافران را از فرودگاه تا تهران و بالعکس جابجا می کند.

علی رستمی از مصوبه دیگری گفت که طبق آن ناظران فرودگاه با حضور در بخش های مختلف بر فرآیند پذیرش مسافر نظارت خواهند داشت و در صورت مشاهده قصور و هر اشکالی موارد را برای پیگیری و رفع آن گزارش خواهند کرد.

معاون امور مسافری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی­­ گفت:با مشارکت تیم های وزارت بهداشت کمیته ای مسائل بهداشتی را در رستوران ها زیر ذره بین خواهند برد و همچنین نرخ های قانونی فروش کالا و خدمات غرف و رستوران ها و پارکینگ بصورت مستمر از سوی بازرسان کنترل می شود تا اجحافی در حق مردم صورت نگیرد.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار