×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه: مناقصه برخی از راههای کندوان در ۱۵ اسفند برگزار می شود

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه با حضور در بخش کندوان راههای شهرستان را از مهمترین اولویتها برشمرده گفت: مناقصه برخی از راههای بخش کندوان در ۱۵ اسفند با حضور پیمانکاران توانمند برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مهدی مشایخی با اشاره به اعتبارات دولتی در بخش کندوان افزود:از ۵۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال پروژه های عمرانی بخش کندوان نزدیک به ۲۷ میلیارد ریال توسط شهرستان و از منابع داخلی ادارات تامین شده و از این میزان ۷۶ درصد تخصیص یافته که بیش از متوسط شهرستانی و استانی است.
وی اضافه کرد: کمیته برنامه ریزی بر اساس سرانه های هر دستگاه اجرایی اعتبار توزیع می کند و افزایش این میزان نیازمند پیگیری استانی هر دستگاه می باشد.
مشایخی افزود: میزان اعتبارات تخصیص یافته در حوزه آبرسانی و آب و فاضلاب روستایی بسیار مناسب بوده و تغییرات حاصل در این زمنیه بسیار مشهود است البته حل کامل مشکل شهرستان نیازمند زمان بوده و در صورت تامین اعتبار بسیاری از این مشکلات حل خواهد شد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه با اشاره به تخصیص اعتبار برای محورهای نیر و تجرق به کله گاه گفت: برای راه نیر به میانه ۱۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته که به زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد و مسیر تجرق به کله گاه با اعتبار ۳میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و با قیر رایگان دولتی احداث خواهد شد.
مشایخی با اشاره به طرح تبدیل مسیر میانه _ ترک به راه اصلی گفت: با حضور مدیر کل استان این طرح مورد بررسی قرار گرفته است.
وی به مشکلات کانالهای آب آور اشاره کرده افزود: دولت آماده ارائه تسهیلات کم بهره بوده و روستائیانی که متقاضی این تسهیلات هستند می توانند در این زمینه اقدام کنند.
وی با بیان اجرای طرح هادی در روستاهای چرن، طارون و فندقلو گفت: در صورتی که اهالی روستاها مشارکت نمایند ضمن تامین قیر رایگان نسبت به بازگشایی و بهسازی محیط روستا اقدام خواهد شد.
مشایخی با اشاره به حوزه بهداشت و درمان گفت: در طی چند سال آتی تمامی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان اعم از روستایی و شهری نوسازی و یا بازسازی خواهند شد که در این راستا در حال حاضر ۱۴ پروژه در سطح شهرستان در حال اجرا بوده و پروژه شهر ترک نیز به زودی به پیمان خواهد رفت، همچنین مشکل آمبولانس نیز به محض تامین در شهرستان با اولویت یک خودرو به بخش کندوان اختصاص داده می شود.
وی در ادامه تامین خودرو آتش نشانی برای ترک، اجرای مناقصه دوم برای سالن ورزشی آونلیق، در اولویت قرار دادن سالن ورزشی ترک و تامین اعتبار برای تجهیز ایستگاه هواشناسی کندوان را از جمله برنامه های اجرایی برلی سال آینده در بخش کندوان عنوان نمود‌.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت