×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
مدیر ارتباطات کاخ سفید استعفا می دهد

«هوپ هیکس» مدیر ارتباطات کاخ سفید و از مشاوران قدیمی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که از سمتش استعفا می دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از نیویورک تایمز، هیکس ۲۹ ساله بدون آنکه تجربه ای در سیاست داشته باشد، به ستاد ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ پیوست.

او جزو معدود مشاورانی است که شخصیت و سبک کاری ترامپ را شناخته و می تواند دیدگاه های رئیس جمهوری را تغییر دهد.

هیکس ماه ها بود که به ترک کاخ سفید می اندیشید. به گفته مشاوران کاخ سفید، او به همکارانش گفته که در سمتش کارش را به اتمام رسانده و اکنون بهترین زمان برای خروج از کاخ سفید است.

خبر استعفای هیکس در حالی منتشر شده که وی یک روز قبل به مدت هشت ساعت در یک جلسه استماع در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا حضور یافته بود. هیکس به این کمیته گفت که در سمتش به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید گاهی به دروغ مصلحتی گفته اما هرگز در مورد تحقیقات مرتبط با پرونده دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا دورغ نگفته است.

هیکس درباره سمت یا شغل بعدی اش سخنی نگفته و تاریخ رفتنش از کاخ سفید روشن نیست اما احتمال می رود که طی هفته های آینده از کاخ سفید برود.

ترامپ در مورد هیکس گفته است، هوپ طی سه سال گذشته کار بزرگی انجام داده است. او فردی باهوش، فکور و واقعا شخصی بزرگ است. مطمئن هستم که در آینده با هم با یکدیگر کار خواهیم کرد.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت