×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
برنامه تشکیل کمیته حل اختلاف دعاوی رسانه‌ای

معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با هیات موسس انجمن رسانه های ورزشی ایران از تشکیل “کمیته حل اختلاف دعاوی رسانه ای” در آینده نزدیک خبر داد و گفت: احکام اعضای این کمیته توسط قوه قضاییه صادر می شود تا ضمانت اجرایی بالایی داشته باشد.

به گزارش عصر ایران، به نقل از ایرنا، محمد سلطانی فر روز چهارشنبه در این دیدار ضمن حمایت از فعالیت‌های صنفی و قدردانی از تشکیل انجمن رسانه‌های ورزشی و با اشاره به اراده راسخ دولت و وزارت ارشاد در واگذاری امور به اصناف و تشکل های قانونی تصریح کرد: با وجود تعدد و تکثر انجمن‌ها، اهالی رسانه باید در موضوعات مهم و با هدف تقویت جایگاه مطبوعات، متحد و هماهنگ باشند.

وی با اشاره به اهتمام دولت در حمایت از خبرنگاران و دیگر همکاران رسانه ای گفت: برنامه‌های متنوعی برای سال آینده طراحی کرده‌ایم که بیشتر در مباحث زیرساختی مانند توزیع، بیمه، مالیات است.

تشکیل کمیته حل اختلاف دعاوی رسانه‌ای
سلطانی فر تصریح کرد: اولویت ما حمایت مبنایی از رسانه‌های فعال بخش خصوصی است و در این زمینه تمام تلاش خود را برای تسهیل امور رسانه‌ها به کار می‌گیریم؛ «سیاستگذاری و محتوا» دو اصل مهم برای طراحی‌های سال ۹۷ معاونت مطبوعاتی است.
وی افزود: سایر امور را با همکاری رسانه‌ها و تشکل‌ها و کارشناسان این حوزه انجام خواهیم داد.

براساس اعلام روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیات موسس انجمن رسانه‌های ورزشی ایران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این انجمن به موارد مختلفی اشاره کردند. 

«لزوم حمایت دولت از تشکل‌های صنفی جهت ساماندهی امور رسانه‌ها و افزایش ضریب نفوذ رسانه‌ها در ابعاد ملی و بین المللی، اصلاح آیین نامه‌های مربوط به توزیع آگهی های دولتی، چاره اندیشی برای برخی مسائل حقوقی و قانونی، تسهیل در انعقاد تفاهمنامه‌های همکاری با سازمان‌ها، ضرورت ارائه تسهیلات رفاهی به خبرنگاران، رفع برخی موانع توزیع، لزوم تقویت مناسبات با وزارت ورزش و جوانان، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی» از جمله مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار