×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
محمدرضا تابش: تعداد بازداشتی‌های محیط زیست حدود ۱۰ یا ۱۲ نفر است

رییس فراکسیون محیط زیست در مورد فعالان محیط زیستی بازداشت‌شده، گفت: در صحبتی که روز گذشته با دادستان کل کشور داشتم وعده دادند که وضعیت این افراد تا حدی تعیین تکلیف شود تا در روزهای آینده خانواده های فعالان محیط زیست بتوانند ملاقاتی با آنها داشته باشند.

به گزارش اعتمادآنلاین؛ محمدرضا تابش نماینده اردکان و رییس فراکسیون محیط زیست مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعتمادآنلاین به آخرین وضعیت پرونده فعالان محیط‌ زیست اشاره کرد و گفت: ما پیگیر و جویای احوال فعالان محیط زیست که در بازداشت به سر می‌برند هستیم.

وی تصریح کرد: در صحبتی که روز گذشته با دادستان کل کشور داشتم وعده دادند که وضعیت این افراد تا حدی تعیین تکلیف شود تا در روزهای آینده خانواده های فعالان محیط زیست بتوانند ملاقاتی با آنها داشته باشند.

این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هنوز مرجع قضایی در خصوص جرمی که متوجه فعالان محیط زیست است حرفی نزده اما قاعدتا با توجه به زمانی که این افراد در بازداشت هستند حتما بی‌دلیل نبوده است.

تابش در پاسخ به اینکه آیا پرونده قضایی برای این افراد تشکیل شده است؟، گفت: بله این افراد در مرحله بازجویی هستند.

وی با اشاره به دیدار عارف با خانواده فعالان بازداشت‌شده محیط زیست، اظهارداشت: آقای عارف روز شنبه دیداری را با خانواده فعالان بازداشت‌شده محیط زیست داشتند.

رییس فراکسیون محیط زیست در خصوص تعداد فعالان بازداشت‌شده محیط زیست، اظهارداشت: در ابتدا ۷ نفر دستگیر شده بودند و ظاهرا چند نفر هم بعدا دستگیر شده اند به صورت تقریبی حدود ۱۰ یا ۱۲ نفر هستند اما آمار دقیقی ندارم.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار