×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
برادرکشی در تهران بر سر مسائل مالی

مردی که به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به قتل برادرش در بلوار کاوه کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، بعدازظهر امروز (چهارشنبه) خبر وقوع قتل به کلانتری ۱۲۴ قلهک اطلاع داده شد که بلافاصله تیمی ویژه به محل حادثه اعزام شده و بررسی‌ها در این خصوص آغاز شد.

با آغاز تحقیقات اولیه از سوی ماموران مشخص شد که مقتول مردی مجرد و ۵۴ ساله بود که به همراه مادرش در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه زندگی می‌کرد و قاتل نیز برادر اوست که به همراه همسر و فرزندش در طبقه بالایی همین ساختمان ساکن است.

در جریان تحقیقات ماموران، متهم به قتل دستگیر و در تحقیقات آنان مشخص شد که همسر متهم به قتل به خانه مادرشوهرش رفته اما مدتی بعد با مقتول درگیر شده و او به بیرون از خانه رفته است.

در همین حین، شوهر این زن وارد خانه شده و پس از مشاهده وضعیت همسرش، با یک چاقو به واحد محل سکونت مادر و برادرش رفته و با برادرش درگیر شده است.

با بالا گرفتن درگیری متهم چندین ضربه چاقو را به گردن، پهلو و قلب برادرش وارد کرده که این ضربات منجر به مرگ این فرد شد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر، اعلام کرد که ظاهرا این دو برادر بر سر مسائل مالی با یکدیگر اختلافاتی داشته‌اند. با توجه به دستور بازپرس کشیک قتل تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار