×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
اقدام جالب شهرداری دزفول: اهدای کتاب بجای تحویل ماهی قرمز عید

شهردار دزفول گفت: شهروندانی که اقدام به تحویل ماهی قرمز سفره هفت سین خود به باغ پرندگان این شهرستان کنند، کتاب رایگان دریافت می کنند.

محمد علی دوایی فر در گفتگو با مهر، عنوان کرد: اقامتگاه نوروزی دزفول با دارا بودن امکاناتی همچون؛ حمام، سرویس بهداشتی، اغذیه فروشی، نانوایی، اتوبوس و تاکسی گردشگری برای دزفول گردی، آماده استقبال از مسافران است.

شهردار دزفول با بیان اینکه اقامتگاه نوروزی این شهر شامل ۱۲۵ اتاق و ۷۵ سکو برای اسکان مسافران است، گفت: در همین راستا و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، پنج سفره هفت سین در پنج نقطه شهر برپا می شود که سه سفره محلی بوده و در چیدمان آنها از کپو و ظروف شبیه سازی شده از قطعات کشف شده در مناطق باستانی چغامیش، در ابعاد بزرگ استفاده خواهد شد.

دوایی فر افزود: همچنین در راستای استقبال از نوروز فعالیت هایی همچون؛ رنگ آمیزی معابر و جدول ها، المان های شهری، تامین روشنایی پارک ها و سرویس های بهداشتی، لکه گیری آسفالت خیابان های اصلی و فرعی، مرمت کف پوش خیابان ها، هرس درختان و درختکاری در سطح شهر در حال انجام است.

شهردار دزفول با بیان اینکه ۲۰ هزار نقشه گردشگری در پنج ورودی شهر در ایستگاه های ” از من بپرس ” بین مسافران توزیع شود، گفت: به شهروندانی که اقدام به تحویل ماهی قرمز سفره هفت سین به باغ پرندگان دزفول کنند، کتاب رایگان اهدا می شود.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت