×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: چرخش اقتصاد به دست بخش خصوصی و مردم راهکار رشد اقتصادی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: راهکار رشد اقتصادی که دنیا به آن رسیده چرخش اقتصاد به دست بخش خصوصی و مردم است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در جلسه ای با تعاونی های شهرستان میانه با اشاره به اینکه اقتصاد به سوددهی استوار است گفت: باید بخش خصوصی و تعاونی ها را تقویت کنیم تا بتوانیم به رونق اقتصاد جامعه کمک کنیم.

وی افزود:  تعاونی سرمایه های خرد را یکجا جمع کرده و از آنجاییکه متکی به قشر عظیمی از مردم است می تواند به انجام امور بزرگی بپردازد.

فرماندار میانه با ابراز تاسف از برخی عملکردها که نام تعاونی ها را لکه دار نموده به عملکردهای مثبت و سوددهی هایی از سوی برخی دیگر از تعاونی ها اشاره کرد.

شکری  در ادامه با بیان نقش موثر تعاونی ها با اشاره به راه اندازی تعاونی توسعه و عمران شهرستان اظهار امیدواری کرد که این تعاونی بتواند نقش سازنده خود را در شهرستان ایفا کند.

وی بحث مورد نیاز در راستای گردش چرخه اقتصاد کشور را تقویت دیپلماسی خارجی برای ارائه تولیدات و صادرات آنها عنوان نموده افزود: باید در بازارهای جهانی سهمی داشته باشیم.

فرماندار میانه وابستگی درآمد کشور از محل نفت را آفت اقتصاد خوانده افزود: اقتصاد ما باید درون زا باشد تا به موفقیت برسیم.

شکری به وجود مشکلاتی بر سر راه تعاونی ها اشاره کرده گفت:  نباید این مشکلات سد راه دستیابی به اهداف باشد.

وی در پایان از دستگاهها و نهادهای شهرستان خواست تا به تقویت جایگاه تعاونی ها که در قانون نیز آمده و در نظر مردم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است بپردازند.

Views All Time
Views All Time
۴۲۶
Views Today
Views Today
۱

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false