×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
دادستان عمومی و انقلاب میانه از آزادسازی ۳۲ زندانی در شهرستان میانه طی سال جاری خبرداد

دادستان عمومی و انقلاب میانه گفت: انجمن حمایت از زندانیان میانه امسال به آزادسازی ۳۲ زندانی واجد شرایط از محکومین محاکم و بازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده های خود همت گمارده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، سعید کشاورز امامی افزود: انجمن حمایت از زندانیان میانه از انجمنهای برتر در سطح استان و کشور می باشد که در سال جاری توانسته است به خانواده های زندانیان مبلغ ۴ میلیاردو ۱۱۳ میلیون و ۶۷۳ هزار ریال، به زندانیان میانه مبلغ ۱ میلیاردو ۵۹  میلیون و ۵۸۵ هزار ریال، به زندان مبلغ ۴۱۴ میلیون و ۴۹ هزار ریال و  همچنین به مراکز تامینی ۴۵۰ میلیون ریال کمک کند.

وی اضافه کرد: از سوی این انجمن به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال، به حساب خانواده های زندانیان جهت خرید عید و همچنین برای هر خانواده مبلغ ۳ میلیون ریال در مجموع به ارزش۳۳۰ میلیون ریال سبد کالا از فبیل مرغ و گوشت و ارزاق تهیه و توزیع گردیده است.

امامی هزینه های صرف شده برای زندانیان و خانواده های آنها را در مجموع ۷ میلیارد ریال از سوی انجمن حمایت از زندانیان خوانده گفت: این انجمن به منظور رسیدن به درآمد پایدار پروژه هایی در دست اقدام دارد از جمله کمپ دهکده رهایی، مشارکت در پرورش گاوهای گوشتی، احداث ساختمان چهار طبقه با یک واحد مغازه تجاری در شهرک اندیشه، احداث مجتمع عدالت با مشارکت بخش خصوصی دارای ۲۸ واحد مغازه تجاری و ۲۴ سوئیت برای استفاده وکلا و غیره  با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی که در آینده نزدیک با اتمام این پروژه ها شاهد خودکفا شدن انجمن خواهیم بود.

دادستان میانه با بیان اینکه در زمینه های فرهنگی دوره های آموزشی مختلفی در راستای برنامه های ابلاغی سازمان زندان های استان در شهرستان میانه به صورت منظم در محل انجمن حمایت زندانیان میانه در سه بخش آموزشی پیشگیری از طلاق، پیشگیری از اعتیاد، ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی خانواده های زندانیان با حضور تعداد ۲ نفر روانشناسان برجسته شهرستان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این دوره ها با هدف تقویت و استحکام زندگی مشترک و اثرات نامطلوب اعتیاد و تبعات ناشی از آن و پیشگیری از ورود خانواده های زندانیان به فساد و تباهی در غیاب سرپرست خانواده طراحی گردیده افزود: هدف  اصلی ما کاهش آسیبهای اجتماعی خانواده های زندانیان است.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت