×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه از بازدیدهای مستمر اکیپ بهداشت و سلامت در ایام نوروز خبر داد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه دستگاههای مرتبط با کارگروه سلامت و امنیت غذایی باید در ایام پیش رو، اهتمام بیشتری نسبت به موضوع بهداشت و سلامت در سطح شهرستان داشته باشند، گفت: باید با بازدیدها و نظارت های مستمر بر بهداشت محیط، غذاخوری ها و معابر عمومی برای مسافرین نوروزی بازتاب و نمود مناسبی ارائه گردد و این امر با برنامه ریزی و اجرای آن توسط اعضای کارگروه علی الخصوص شبکه بهداشت و درمان و نیز شهرداری میسر خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میانه با تاکید بر لزوم همکاری دهیاران به عنوان بازوان بخشداری ها با شبکه بهداشت و درمان شهرستان در زمینه نیازسنجی در روستاها، افزود: دفن اصولی زباله های روستاها از جمله مهمترین موضوعاتی است که باید دهیاران به آن توجه ویژه داشته و با شبکه بهداشت و بخشداری همکاری تنگاتنگی داشته باشند.
وی گفت: جمع آوری سگهای ولگرد از سطح شهر، اشتراک گیری فاضلاب شهری با ارائه اطلاعیه بعد از ۱۵ فروردین و گزارش اقدامات و بهسازی مسیر محل پسماند زباله از طریق راه و شهرسازی جزو اولویتهایی است که باید با هم سویی و هم افزایی لازم از سوی ادارات مربوطه در قالب کارگروهها اجرا شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار با اشاره به اینکه محل پسماند زباله به صورت اصولی و فنی از سوی شهرداری به اجرا رسیده افزود: نباید با امور کوچکی چون بهسازی مسیر محل پسماند کارهای بزرگ انجام یافته به زیر سوال برود که در این خصوص راه و شهرسازی باید اقدام لازم برای بهسازی مسیر را انجام دهد.
مشایخی با بیان اینکه در جمع آوری سگهای ولگرد موفقیت چندانی حاصل نشده از اداراتی که نقش محوری در این موضوع دارند خواست تا با همکاری بخش خصوصی بر اساس اعلام آمادگی آنها در حل این موضوع که جزو مطالبات مهم مردم می باشد اقدام کنند.
وی با اشاره به تصمیمات جلسه ستاد تسهیلات نوروزی، گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، تیم های بازدید و نظارت شبانه روزی بر امور مختلف تعیین شده که بخش بهداشت و سلامت جزو اصلی ترین آنها محسوب می گردد که بطور مستمر به فعالیت خواهد پرداخت.
مشایخی به اهمیت مبارزه با مواد مخدر و نقش کارگروه سلامت و امنیت غذایی در حیطه وظایف خود در این حوزه اشاره کرده، از برپایی همایشی تحت عنوان ” نه به مواد مخدر” در اردیبهشت سال آینده خبر داد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت