×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندارمیانه برﺍﻫﻤﯿﺖ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺩﻓﻊ ﻓﺎﺿﻼﺏ ﻫﺎﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮﺳﻂ ﻟﺠﻦ ﮐﺸﻬﺎ تاکید کرد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه، ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺯﯾﺴﺖ ﻣﺤﯿﻄﯽ ﻭ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﺁﻟﻮﺩﮔﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﻮﺍﻗﺐ ﮐﻢ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﺑﻪ موضوع ساماندهی دفع فاضلابها توسط لجن کشها خوانده بر اهمیت کنترل و نظارت بر دفع ﻓﺎﺿﻼﺏ ﻫﺎﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮﺳﻂ ﻟﺠﻦ ﮐﺸﻬﺎ تاکید کرد.
به گزارش پایگا ه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه بررسی و ارائه راهکارهای دفع فاضلابها و ساماندهی خودروهای لجن کش با حضور دکتر نجف زاده مدیر دفتر بهره برداری از تصفیه خانه های استان، با توجه به آلایندگی زیست محیطی دفع فاضلاب از سوی این وسائط، ﺧﻮﺍﺳﺘﺎﺭ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﺩﺍﺭﺍﺕ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿنه شد.
وی ادامه داد : روزانه چندین دستگاه خودروی لجن کش در شهر میانه به تخلیه می پردازند و در این خصوص تا مرتفع شدن موضوع اصلی به شیوه اساسی باید به اتخاذ روشی کوتاه مدت برای پاسخگویی به مطالبات مردم بپردازیم.
مشایخی با اشاره به اهمیت ساماندهی لجن کشها در راستای حفظ محیط زیست از هر گونه آلایندگی با توجه به وضعیت و موقعیت شهرستان از جمله شهر میانه گفت: باید با اتخاذ تدبیری مناسب هم تاسیسات و امور جاری تصفیه خانه حفظ شده و نیز اقداماتی که تا به حال در اثر تصمیم گیری حاصل شده اند لحاظ شود.
وی رفع مشکل فاضلاب و ساماندهی لجن کشها را سبب کاهش تبعات منفی از جمله کاهش بیماریها و تهدیدات بهداشتی برای مردم عنوان نموده افزود: با توجه به حساسیت امر باید با ظرافت تمام به صورت تخصصی و فنی و با در نظر گرفتن تمامی آیتم های استاندارد به پیش برویم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه تفکیک لجن کشهای شهری و روستایی، جمعیت و تعداد روستاها و شهرهایی که فاضلاب آنها توسط لجن کشها به تصفیه خانه وارد می شود، حجم تخلیه و شناسایی آخرین نقطه برای تخلیه لجن کشها و کنترل برای ورود به تصفیه خانه اصلی را از مهمترین راهکارها برای رفع معضل دفع اصولی فاضلابها خواند.
وی از مسئولین مربوطه خواست تا تعداد و آمار و ارقام لازم و شناسایی آخرین نقطه مناسب و فنی برای تخلیه لجن کشها را تا نیمه اردیبهشت برای تصمیم گیری نهایی به دبیرخانه مربوطه تحویل دهند

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت