×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
جلسه بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهری میانه برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب و فاضلاب شهری میانه با حضور مهندس خانی معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه از پیگیری لازم معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه به منظور تغییر و تحول آب شرب روستای حسن آباد گلنگدراز آب و فاضلاب روستایی به آب و فاضلاب شهری جهت اجرای شبکه فاضلاب در روستای مذکور و اتصال آن به شبکه فاضلاب شهر میانه با دعوت از شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی استان خبر داد.

مهدی مشایخی با اشاره به نیمه تمام ماندن طرح فاضلاب ایستگاه  راه آهن میانه و روستای اسلام آباد گفت: در این راستا شاهد تشکیل جلسه ای در آینده ای نزدیک با دعوت از شرکت آب و فاضلاب استان و راه آهن شمالغرب و سایر ارگانهای ذیربط در محل فرمانداری برای اتخاذ تصمیمات لازم خواهیم بود.

وی همچنین اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان پیگیری لازم جهت انجام مطالعه و پمپاژ فاضلاب شهرک ولیعصر و زمین های نهضت سواد آموزی را عهده دار شده و همچنین در تکمیل نواقصات مخزن آب شرب شهر آقکند نیز به منظور بهره برداری از آن ظرف مدت یکماه از تاریخ این جلسه اقدام لازم را معمول خواهد داشت.

مشایخی در ادامه بر ضرورت و اهمیت جابجایی خط انتقال آب ۷۰۰ به طول ۶۶۰ متر واقع در شهر میانه جنب دانشگاه آزاد اسلامی، افزود:  در این راستا مقرر شد شرکت آب و فاضلاب استان نسبت به تامین لوله و مدیر آب و فاضلاب شهرستان نیز نسبت به عملیات جابجایی مربوطه در اسرع وقت اقدام نمایند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه در پایان با اشاره به تصمیمات متخذه در خصوص تامین آب شرکت فولاد آذربایجان از سد آیدوغموش گفت: در این خصوص فرمانداری ویژه شهرستان میانه پیگیری لازم از شرکت مذکور جهت تحویل سه حلقه چاه آن شرکت به اداره آب و فاضلاب میانه را اعمال خواهد نمود.

Views All Time
Views All Time
۲۷۷
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false