×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸   - ساعت: ۱۲:۵۲
it is true
true
true
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی: ایجاد آرامش برای سرمایه گذاری از وظایف اصلی مسئولین است

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایجاد آرامش برای سرمایه گذاری از وظایف اصلی مسئولین است گفت: شهر میانه باید از آرامش لازم برای سرمایه گذاری برخوردار باشد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مرتضی علیخانی در آیین تودیع و معارفه شهردار جدید میانه افزود: ثبات در تصمیم گیری و وضع نکردن قوانین جدید متناقض با گذشته می تواند هموار کننده مسیر سرمایه گذاری باشد.
وی وضع قوانین فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را از وظایف شورا عنوان نموده گفت: اختلافات عامل اصلی عقب افتادگی در هر جامعه می باشد و برای مثال در بحث وحدت رویه اگر شورا و شهرداری اتحاد درونی داشته و اذهان مردمی را مشوش نکنند شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه در امور شهری خواهیم بود زیرا سرمایه گذار به دنبال رصد وضعیت است و اگر وضعیت شهر را مساعد دیده و مسئولین را در اتحاد با یکدیگر ببیند به طور قطع مشتاق سرمایه گذاری در منطقه می شود و این امر سبب توسعه و رونق اقتصاد می شود.
علیخانی عامل موفقیت شهرداری را در تعامل با دستگاههای دیگر و برنامه ریزی لازم در حوزه سرمایه گذاری عنوان نموده گفت: میانه با موقعیت استثنایی از پتانسیل گردشگری بسیار زیادی برخوردار می باشد اما شاهد این امر در شهرستان نیستیم چرا که باید زیرساختهای لازم از سوی دولت ایجاد شده و شهردار و شورا نیز زمینه را برای این کار هموار نمایند.
وی بر ضرورت کاهش تولید پسماند از سوی مردم تاکید کرده افزود: نقش شهروندان در این خصوص فراموش شده و شورا و شهرداری باید برای مدیریت مردم در کاهش تولید پسماند برنامه ریزی کنند.
علیخانی در ادامه با بیان اینکه مردم را نباید فراموش کرد افزود: مسئولین و تصمیم گیران باید برای مشورت و استفاده از افکار مردم به سراغ آنها رفته و همراه با مردم باشند تا بتوانند به پیشبرد هر چه بهتر امور کمک کنند.
وی در پایان برای میرزایی در سمت شهدار جدید آرزوی توفیق در ارائه خدمت به مردم نموده و از مددی سرپرست شهرداری بابت زحمات چندین ماهه در رسیدگی به امور شهر میانه تقدیر و تشکر نمود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false