×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
سرپرست فرمانداری ویژه میانه: استادیوم ۵ هزار نفری میانه ظرفیت مهمی برای معرفی شهرستان باعنوان پایتخت ورزش ایران است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه گفت: استادیوم ۵ هزارنفری شهید سرانجام میانه ظرفیت مهمی برای معرفی شهرستان میانه بعنوان پایتخت ورزش ایران است.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جمع هیئتهای ورزشی و ورزشکاران شهرستان میانه  با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خواستار تکمیل، ساماندهی و راه اندازی  استادیوم  و نیز انتقال اداره ورزش و جوانان به این ورزشگاه شد.
وی با بیان اینکه این شهرستان دارای پشتوانه قهرمانی و پهلوانی است، زمینه را برای معرفی شهرستان میانه بعنوان پایتخت ورزش ایران فراهم عنوان نموده گفت: باید از ظرفیت محلی و کشوری همچون  نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ارشد استانی برای جذب اعتبار از محل اعتبارات استانی و ملی و همچنین در جهت اخذ امکانات لازم ورزشی بهره برد.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه اذعان کرد: میانه شهرستانی ورزشی با ورزشکاران و قهرمانان مدال آور در عرصه و رشته های مختلف ملی و بین المللی می باشد اما از لحاظ میزبانی اردوها و تیمهای مختلف با ایجاد شور و نشاط اجتماعی در مشکل هستیم‌.
وی نیاز به بهسازی، مرمت و بهبود وضعیت سالن های نیمه تمام در بخش های تابعه و توجه به ورزشهای روستایی و عشایری را از ضروریات خوانده گفت: جوانان روستایی و عشایری نباید مورد غفلت قرار گیرند که این امر مورد تاکید اصلی ستاد ساماندهی امور جوانان به شمار می رود.
مشایخی خواستار بهبود تجهیزات ورزشی در مراکز بخش ها و روستاهای دارای تاسیسات ورزشی برای بهره مندی قشر نوجوان و جوان روستایی، تامین نیروی انسانی برای نگهداری از سالنها و ورزشگاهها و همچنین استفاده از ظرفیت سمنهای متعدد ورزشی میانه به جهت تاثیر بالای آنها در امر ورزش شد.
وی همچنین نبود خوابگاه برای مسابقات استانی و کشوری به ظرفیت ۳۰۰ نفری را از دیگر مسائل حوزه ورزش شهرستان خوانده افزود: ظرفیت خوابگاهی میانه در حال حاضر ۵۰ نفر می باشد.
مشایخی در پایان بر لزوم ایجاد پایگاه قهرمانی برای استقرار قهرمانان تاکید نمود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه نیز در این جلسه بازسازی اماکن ورزشی شهرستان را از نیازهای مهم خواند.
پزشکی با اشاره به عملکرد بسیار خوب ورزشکاران میانه ای، مساعدت در پرداخت بدهی های معوق اداره ورزش و جوانان را خواستار شده، نبود استخر اداره که در سال ۸۷  احداث این استخر که مصوب  سفر ریاست جمهوری است  را از دیگر مسائل و خواسته های شهرستان خوانده گفت: تا به حال این پروژه راکد مانده که امیدواریم با حمایتهای استانی شاهد آغاز عملیات اجرایی این استخر باشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت