×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
مدیران ادارات شهرستان میانه تا چه اندازه در جذب اعتبارات مصوب سال ۹۶ موفق بوده اند؟!

از اعتبارات مصوب سال ۹۶ شهرستان میانه تنها در حدود ۴۷ درصد برای شهرستان میانه تخصیص یافته است.

هر ساله هئیت دولت در لایحه بودجه برای اجرای پروژه ها،تعمیر و نگهداری تاسیسات و ساختمان ها و ایجاد زیر ساختارها در شهرستان ها و پروژه های ملی استانی اعتبارات مصوب می نماید. مدیران ادارات با جذب این اعتبارات برای اجرای پروژه ها،تعمیر و نگهداری تاسیسات و ساختمان ها و ایجاد زیر ساختارها در شهرستان ها باعث پیشرفت، توسعه پایدار و حل مشکلات می شوند.

نمایندگان دوره دهم شهرستان میانه در ۸ خرداد ماه سال ۹۵ اولین روز کاری خود را بعنوان نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی آغاز نمودن که لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور در اوایل سال ۹۵ توسط نمایندگان دوره نهم تصویب شده بود. نمایندگان شهرستان میانه با رایزنی های زیاد توانستند در لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور برای شهرستان میانه در حدود ۲ برابر بیشتر از سال ۹۵ اعتبار مصوب نمایند.

مدیران ادارات شهرستان میانه از اعتبارات مصوب سال ۹۶ که دو برابر سال ۹۵ بوده تنها در حدود ۴۷ درصد از اعتبارات مصوب، برای اجرای پروژه ها، تعمیر و نگهداری تاسیسات و ساختمان ها و ایجاد زیرساختارها و ۷۹ درصد از اعتبارات ملی برای پروژهای ملی استانی توانسته اند جذب نمایند. در حدود ۵۳ درصد از اعتبارات مصوب و در حدود ۲۱ درصد از اعتبارات پروژه های ملی استانی که حق مردم شهرستان میانه بوده به هیئت دولت برگشت داده شده است. بیشتر این اعتبارات در شهرهای استان های دیگر کشور برای اجرای پروژها،تعمیر و نگهداری تاسیسات و ساختمان ها و ایجاد زیرساختارها هزینه می شود.

نگارنده : مرتضی رشیدی

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت