×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
سرپرست فرمانداری ویژه میانه:توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت(ص) میانه ضروری است

محمدرضا مشایخی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان میانه گفت: متولی این امر اداره راه و شهرسازی بوده و به محض تخصیص اعتبار به توسعه کتابخانه اقدام خواهد نمود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، وی در ادامه با تاکید بر اینکه نهضت مطالعه مفید و کتابخوانی مقدم برتوسعه کتابخانه هاست افزود:  توفیق در امر نهضت کتابخوانی، توسعه و تجهیز کتابخانه ها را سبب خواهد شد.
سرپرست فرمانداری ویژه میانه با اشاره به نیاز شهرستان در بحث کتابخانه و تجهیزات آن بر اساس شاخص جمعیت و پراکندگی مناطق شهری گفت: شناسایی مناطق اولویت دار و جلب و جذب خیرین برای ایجاد کتابخانه در این مناطق، از جمله شهرک اندیشه، شهرک ولیعصر و میدان نماز به پایین از ضروریات است.
مشایخی همچنین بر استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در ایجاب متولیان فرهنگی برای ترویج نهضت مطالعه مفید و کتابخوانی علاوه بر رسالت ذاتی آنها تاکید کرده گفت: از لحاظ فیزیکی و تاسیسات کتابخانه ها در وضعیت خوبی قرار داریم اما توجه به کیفیت مهم تر از کمیت می باشد که نهضت مطالعه مفید از مهمترین آنهاست.
وی با اذعان بر اینکه نباید از پرورش فکر و اذهان مردم با رویکرد نهضت مطالعه مفید غفلت نمود افزود: تقویت هویت ملی و دینی مردم از جمله جوانان یکی از موضوعات پایه ای و اساسی است که در این خصوص دشمنان نظام با القائات یاس و ناامیدی در جامعه سعی در از بین بردن هویت دینی و ملی جوانان ما بعنوان قشر فعال جامعه دارند که این امر نگران کننده می باشد.
مشایخی، آگاه سازی مردم، ایجاد شور و نشاط اجتماعی را سبب رضایتمندی مردم و تقویت سرمایه های اجتماعی و بهترین راهکار مقابله با القائات دشمنان عنوان نموده گفت: با ترویج فرهنگ نهضت مطالعه مفید بر میزان ارتقای بیش از بیش فرهنگ  و آگاهی مردم از جمله قشر جوان موجب خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت