×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۸   - ساعت: ۰۳:۳۴
it is true
true
true
سرپرست فرمانداری ویژه میانه از تخصیص۴۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار به شهرستان میانه برای اجرای۱۷۲ پروژه خبر داد

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه از اختصاص ۴۲۲ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال اعتبار از محل تملک دارائیهای سرمایه ای و قانون استفاده متوازن از امکانات کشوری از ردیف استانی برای اجرای۱۷۲ پروژه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه اضافه کرد: از محل تملک دارائیهای سرمایه ای استان برای ۹۴ پروژه مبلغ ۱۵۸ میلیاردو۲۳۳  میلیون ریال اعتبار و از محل قانون توازن برای ۷۸ پروژه مبلغ ۲۶۴ میلیاردو ۴۱۱ میلیون ریال اختصاص یافته است.
وی در ادامه به کاهش ۱۵ درصدی اعتبارات استانی نسبت به سال گذشته اشاره کرده گفت: علی رغم این کاهش در تخصیص اعتبارات همچون سالهای گذشته بعد از تبریز در رتبه دوم قرار داریم.
مشایخی گفت: در تخصیص اعتبارات باید معوقات پیمانکاران در جهت ایجاد انگیزه برای واگذاری پروژه های دیگر، امور زیرساختی، تکمیل، تجهیز و به روزرسانی هواشناسی، بازنگری طرح های هادی روستایی و پروژه های نیمه تمام از اولویتها باشد.
وی حمایت از پروژه های مشارکتی بین دولت و خیرین همچون آبرسانی را از مهمترین طرح ها برای تخصیص اعتبار عنوان نموده گفت: در مدیریت بحران تامین اعتبار برای ماده ۱۰ و ۱۲ باید جزو  اولویتها مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری ویژه میانه احداث سیل بندها در مدیریت بحران از سوی شهرداری ها و سایر دستگاههای متولی، احداث ساختمانهای آتش نشانی و تجهیز آنها برای امدادرسانی در مواقع بروز حوادث را از دیگر نیازهای شهرستان برشمرد.
مشایخی از مسئولین و مدیران دستگاهها خواست تا پیگیر اعتبارات شهرستان از محل ردیفهای ملی و سایر ردیفها شوند زیرا تخصیص این اعتبارات تکمیل کننده اعتبارات شهرستان در راستای اجرا و تکمیل پروژه های جدید و نیمه تمام و انجام امور دیگر است.
سرپرست فرمانداری میانه همچنین بر ضرورت هدفگذاری در سال جاری برای جذب اعتبارات استانی طی سالهای آتی تاکید کرده از مسئولین خواست تا با پیگیریهای لازم در جهت تخصیص و افزایش اعتبار  برای پاسخگویی به مطالبات مردم باشند.
مشایخی با بیان اینکه نیازمندیهای شهرستان احصاء شده است از میزان اعتبار تخصیصی به شهرستان گلایه کرده گفت: با توجه به وضعیت کشور این مشکل سراسری بوده و باید با این اعتبارات بتوانیم به کاهش مشکلات بپردازیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false