×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
بخشدار کندوان میانه بر لزوم تلاش در جهت ارتقاء سطح آموزش تاکید کرد

بخشدار کندوان میانه تنها راه حل مشکلات را همت و تلاش روزافزون عنوان نموده بر تبدیل تهدیدها به فرصتها تاکید کرده گفت: باید در جهت ارتقاء سطح آموزش تلاش کرد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمود زرین در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش اضافه کرد: باید فارغ از مسائل سیاسی و اجتماعی پیرامون، به دنبال راه حل مناسب جهت بهبود وضعیت آموزش در بخش کندوان بود.
وی به اعتبارات حوزه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبارات ویژه ای برای پروژه های عمرانی مدارس روستاهای ایشلق و اکبر آباد تخصیص یافته است.
بخشدار کندوان در ادامه افزود: بخش کندوان در حوزه آموزش و پرورش و بهبود فضاهای آموزشی در بخش شاهد موفقیتهای زیادی از جمله در سالهای اخیر شاهد احداث مدارس زیادی از محل اعتبارات دولتی و نیز از سوی خیرین مدرسه ساز بوده ایم.
وی از افزایش بستر اینترنت در روستاهای بخش کندوان خبرداد و گفت: با توجه به نقش اینترنت و رسانه های ارتباط جمعی در بهبود فضاهای آموزشی به دنبال پوشش سراسری و فراهم کردن بستر اینترنت در تمامی روستاهای بخش هستیم.
بخشدار کندوان با تاکید بر لزوم دایر شدن مدارس در تمامی روستاهای بخش گفت: با در نظر گرفتن مشکلات جابجایی دانش آموزان بین روستاها بویژه در فصل سرما، تلاش خواهد شد تا در روستاهایی با کمترین میزان دانش آموز نیز مدارس دایر شود که این موضوع در سایه استفاده از نیروهای خرید خدمت تا حدود زیادی مرتفع خواهد شد.
زرین به اقدامات صورت گرفته در بخش اشاره کرده و افزود: با پیگیری های صورت گرفته، مشکل راه محور آرموداق- کریق را به مسئله بین استانی تبدیل کردیم که این امر سبب افزایش حساسیت موضوع و پیگیری های بیشتر برای حصول نتیجه در آینده نزدیک خواهد بود.
وی گفت: در حوزه دستگاههای خدمات رسان دولتی گام های موثری برداشته شده و در این راستا مرکز بهداشت روستای ایشلق دایر گردیده و به زودی شاهد پیمان سپاری مجدد مرکز بهداشت و درمان ترک خواهیم بود.
بخشدار کندوان افزود: به دنبال اقدامات اولیه صورت گرفته پیگیر راه اندازی شعبه دادگستری در بخش کندوان هستیم.
وی با تاکید بر اهمیت سلامت روحی و روانی افراد گفت: با توجه به طرح بهداشت و درمان جهت افزایش سلامت و جلوگیری از بروز بیماری ها، کلیه افراد خانواده ها باید با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشتی و درمانی نسبت به تشکیل پرونده و کنترل وضعیت سلامت جسمی و روحی خود اقدام نمایند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت