×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: مسئولین محترم استانی به رفع امور واحدهای تولیدی شهرستان و سرمایه گذاران سرعت دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه خواستار تسریع در روند امور اداری سرمایه گذاران و مشکلات واحدهای تولیدی از سوی مسئولین استانی شد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در نشستی با معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی خواستار صدور مجوز تولید پانل های گچی نارصنعت در گرمه جنوبی و تغییر کاربری آن شده افزود: کلیه مجوزهای لازم از سایر ادارات اخذ شده و در مرحله واگذاری بلاتکلیف مانده است.
وی در ادامه اضافه کرد: متقاضی این طرح صاحب سرمایه بوده و در کنار تولید پنلهای گچی، تولید گچ را در مکان دیگری راه اندازی خواهند کرد که امیدواریم با تسریع در امور آنها از سوی استان بتوانیم شاهد رونق اقتصاد و اشتغال در منطقه باشیم.
مشایخی همچنین بر ضرورت تعیین تکلیف مجتمع گل محمدی شرکت صنعتی برلیک بروانان در اراضی روستای چناقبلاغ شده افزود: سرمایه گذاران این طرح از همت بالایی برخوردار بوده و به هر چه اراده کرده اند رسیده اند که از جمله آنها احداث سردخانه ۵ هزار تنی است.
وی احداث این مجتمع را سبب تثبیت چرخه تولید و توسعه پایدار کشاورزی روستایی عنوان نموده گفت: شهرستان میانه دارای ظرفیتهای مختلفی از قبیل آب، مراتع، دامداری، صنعت و غیره می باشد اما اولویت اول شهرستان برای سرمایه گذاری حوزه کشاورزی است که امیدواریم با سرمایه گذاریهای انجام شده شاهد پر رونق تر شدن بخش کشاورزی در شهرستان باشیم.
فرماندار ویژه میانه اضافه کرد: تسریع در تایید و پیگیری از وزارت جهاد کشاورزی جهت صدور مجوز شرکت تعاونی ۱۰۳ دامپروری آذر ژن پایدار که در زمینه احداث واحد دامپروری صنعتی با ظرفیت ۱۲ هزار راس مولد از دیگر موارد برای رسیدگی و پیگیری از استان برشمرده گفت: این طرح جزو برنامه های اقتصادی بوده و سرمایه گذار آن فردی شناخته شده در سطح استان می باشد که امیدواریم این طرح در کارگروه استانی به تصویب رسیده و به کارگروه ملی رفته و پیگیریهای لازم اعمال شود زیرا ظرفیت پروژه در حجم و اندازه پروژه های ملی می باشد.
مشایخی با اشاره به مشکل فرار آب در برخی سدهای شهرستان با اولویت خواستار رفع مشکل سدهای حلمسی- اشنار، شیویار، ونجان و نقاباد شده بر ضرورت معارض سد ترکمانچای نیز تاکید کرد.
وی در پایان گفت: در جهت الحاق زمینی به ناحیه صنعتی ترک و تغییر کاربری آن برای ایجاد سردخانه تعاونی دهیاران نیازمند مساعدت ویژه استان هستیم.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور در این نشست خواستار تشکیل جلسه ای مشترک از سوی جهاد کشاورزی و سازمان آب استان در شهرستان میانه برای رسیدگی به وضعیت پایاب سدها و سدهای مشکل دار شد.
فیروز باقرزاده در خصوص توسعه ناحیه صنعتی ترک بر لزوم ارائه درخواست و تشکیل پرونده شهرستانی به استان برای طی مراحل اداری و بررسی و تصویب در کمیسیون تبصره ۱ شد.
باقرزاده در پایان، دیدگاه فنی و کارشناسی و تهیه گزارش از سوی محقق مرکز تحقیقات برای احداث پانل های گچی را ضروری خوانده افزود: پروژه های جدید نباید دچار مشکل شوند بلکه باید با کمترین مسائل راه ا ندازی شوند.
Views All Time
Views All Time
۲۳۱
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false