×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: نسخه رهایی بخش از انحصارات، قانونمندی و شفاف سازی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه نسخه رهایی بخش از انحصارات را قانونمند و شفاف بودن عنوان نموده افزود: همواره باید فضا برای نشاط اجتماعی و بیان نظرات و ایده ها فراهم باشد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه ای با اعضای ستاد حامیان دولت تدبیر و امید در میانه به مناسبت تبریک هفته دولت و تبریک انتصاب،  به القائات مختلف از سوی معاندین نظام و دولت برای ناامیدی مردم اشاره کرده افزود: این وظیفه مردم و نخبگان جامعه است تا با هر گونه روشنگری و بیان واقعیات با القائات مقابله کرده و با ایجاد امید و نشاط در جامعه و رهایی مردم از یاس و ناامیدی به رضایتمندی هر چه بیشتر آنها کمک کند.
مشایخی اضافه کرد: هنوز  تاثیر واقعی تحریم های تاثیر نگذاشته اما شاهد سوء استفاده هایی از داخل هستیم که با ایجاد بدبینی به دولت، عرصه را بر مردم تنگ و موجبات نارضایتی آنها را فراهم نموده است.
وی دستیابی به قدرت و منافع بیشتر از سوی معاندین داخلی و خارجی را سبب ایجاد وضعیت کنونی اقتصاد ایران دانست و افزود: اصلی ترین دستاورد برجام در مسائل اجتماعی، سیاسی ، اقتصادی و بین المللی برد- برد بوده است هر چند که در نیل به ایده آل  نهایی مورد نظر در این با نقض یکطرفه از سوی استکبار جهانی مانده ایم.
فرماندار ویژه میانه ایجاد  وجهه مثبت دیپلماسی ایران در عرصه بین الملل را دستاوردی مهم از برجام  عنوان نموده گفت: متاسفانه طرف مقابل ما در برجام منافع خود را در ایجاد تنش در جامعه دانسته و برخی نیز از این وضعیت سوء استفاده کرده با انواع ترفندها از جمله  احتکار، گرانفروشی و غیره به تنش ها دامن می زنند.
وی در حوزه جغرافیایی شهرستان میانه بر تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر شهرستان با باز نمودن فضا و انجام و پیشبرد امور اساسی و استفاده از پتانسیل ها و ظرفیتهای موجود تاکید کرده افزود: تا به امروز اقدامات بسیاری در شهرستان به انجام رسانده ایم اما برای رضایتمندی هر چه بیشتر مردم باید امانت دار مسئولیتهایی که در دست داریم باشیم.
مشایخی مردم داری و مردم دوستی به دور از هرگونه شعاری را سبب جلب اعتماد مردم خوانده گفت: مردم خواهان شفاف سازی، قانونمندی و امانتداری از سوی مسئولین نظام هستند و باید  این موضوع در جامعه نهادینه شود.
فرماندار میانه حمایت مردم را سبب همواری مسیر برای گذر از وضعیت کنونی دانسته گفت: ملت ما تمام سختی ها و مشکلات و تنگناها از جمله دوران هشت سال جنگ تحمیلی را  با سربلندی پشت سر گذاشته و از وضعیت حاضر نیز به سلامت گذر خواهند کرد.
وی با بیان اینکه نخبگان اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی از مهره های مهم برای پشتیبانی در جامعه محسوب می شوند افزود: با توجه به فراهم بودن زیرساختهای شهرستان در راه توسعه باید خدمتگزاری صادقانه و خالصانه را به اثبات رسانده و مسیر توسعه  را برای نسلهای آتی شهرستان هموارتر کنیم تا جایگاه والای شهرستان هر چه بیشتر ارتقاء یابد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت