×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
بازدید دکترشیویاری نماینده مردم میانه وجمعی ازاعضای فراکسیون غذا وداروی مجلس شورای اسلامی ازچند شرکت تولیدکننده دارو

دکترشیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه وجمعی ازاعضای فراکسیون غذا وداروی مجلس شورای اسلامی ازچند شرکت تولیدکننده دارودرکشور بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، دکتریعقوب شیویاری گفت: اگردولت ازشرکتهای داخلی تولیدکننده داروپشتیبانی کندازجمله پرداخت بدهیهای چندین ساله آنها،تخصیص ارزبه قیمت مصوب ،تسهیل دروروددستگاهای موردنیاز،قطعا ازنظرتولیددارو مشکل خاصی نخواهیم داشت.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اذعان داشت:اگر از تولید کنندگان شرکت های دارویی حمایت شود علاوه بر تامین داخلی دارو و عدم وابستگی به خارج و رسیدن به خودکفایی ، می توانیم در برخی موارد حتی با صادرات دارویی و ایجاد زمینه های ارز آوری و قطع وابستگی به نفت باعث تقویت تولید ملی و رونق اقتصادی و در نتیجه اشتغال مولد و توسعه پایدار برسیم .

نماینده مردم میانه در مجلس درپایان بازدید، نشستی که با مدیران و صاحبان شرکت های تولیدی برگزار گردید ضمن توجه به خواسته های به حق آنان گفت : بخش خصوصی واقعا درتاسیس شرکتهای تولیدداروقدمهای خوبی برداشته و بامدیریت علمی و جذب سرمایه گذاری و استفاده از نیروی کار فعال و متخصص افق های روشنی را ترسیم نموده است وقطعا باید دولت و مجلس با برنامه ریزی مدون ومناسب زمینه های حمایت واقعی از تولید کنندگان کشور به ویژه در بخش تولید دارو با عث گردش چرخ های کارخانجات و شرکت های مذبور فراهم آید .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت