×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان برای رفع مشکلات و جوابگویی به مطالبات مردمی انجام شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه هدف بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محورهای مواصلاتی شهرستان شامل راههای اصلی، شریانی، فرعی و روستایی را جمع بندی مسائل و مشکلات برای رفع آنها و پاسخگویی به نیاز شهرستان و مطالبات مردمی عنوان نمود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: از طریق مبادی استانی و کشوری پیگیر رفع مشکلات و برآورد نیازهای شهرستان هستیم که در این خصوص جلسات و بازدیدهایی از سوی مسئولین استانی و وزارتخانه مربوطه انجام شده تا ضمن مشاهده عینی وضعیت محورهای مواصلاتی میزان اعتبارات برای تخصیص بررسی شود.
وی در ادامه محور میانه به تبریز را نیازمند بهسازی، میانه به زنجان را نیازمند بهسازی و روکش آسفالت عنوان نموده گفت: اصلاح محور میانه- هشترود و نیز ارتقای جاده و روکش و آسفالت این مسیر از دیگر ضرورتها برای اقدام است.
مشایخی همچنین اصلاح ورودی های میانه و چند محور روستایی را از مطالبات مردمی و درخواست مسئولین شهرستان بیان کرده افزود: آسفالت ۱۰ کیلومتر احداثی میانه- فیروز آباد و روکش ۱۰ کیلومتر دیگر از این مسیر از دیگر مسائل مورد نیاز شهرستان به شمار می رود.
فرماندار میانه در پایان از قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی برای اصلاح و ساماندهی مسائل مطرح شده حوزه راه و شهرسازی میانه با تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی برای عملیاتی شدن این پروژه در اسرع وقت خبر داد.
گفتنی است در راستای پیگیریهای فرماندار ویژه شهرستان میانه برای رفع مشکلات و نیازهای شهرستان به صورت مستمر و حضوری از وزارتخانه های مربوطه، امینی معاون وزیر راه و شهرسازی با همراهی محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی از وضعیت حوزه راه و شهرسازی شهرستان میانه بازدید نمود.
ورودی های میانه از سمت تبریز و زنجان، محور فیروزآباد- مسیر فومن(میاندوآب- میانه- فیروزآباد)، محور روستایی ایشلق بخش کندوان، محور میانه- هشترود، خط راه آهن میانه-تبریز، چهارخطه نمودن محور میانه- تیکمه داش، بلوار زینبیه و پروژه چهارخطه نمودن میانه- سرچم از جمله پروژه هایی بود که مورد بازدید و بررسی معاون وزیر راه برای رفع مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت