×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
بیانیه حزب جوانان ایران اسلامى در محکومیت حمله تروریستى در اهواز

حزب جوانان ایران اسلامی با صدور بیانیه ای حمله تروریستی دیروز در شهر اهواز را محکوم کرد.

به گزارش عصرایران متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

در سی و‌هشتمین سالگرد آغاز تجاوز نظامی صدام بعثی به ایران، تروریست‌ها بار دیگر عزم و اراده ملت ایران را به خاطر ایستادگی در برابر توطئه‌ها و زیاده خواهی‌ها هدف قرار دادند. دست‌های ناپاکی که در ۳۱ شهریور ۹۷ مراسم رژه آغاز هفته دفاع مقدس را مورد حمله تروریستی قرار دادند و در کنار گروهی از سربازان رشید وطن، مردم بی‌دفاع غیرنظامی را نیز آماج تیر کینه و قساوت خود قرار دادند، بدانند که ملت ایران را در ادامه مسیر سخت پیش‌رو مصمم‌تر خواهند کرد.

حزب جوانان ایران اسلامی ضمن اراز تسلیت و همدردی به خانواده‌های شهدای این حادثه تروریستی، بر ضرورت برخورد قاطعانه و قانونی دستگاه‌های مسئول با تروریست‌ها و حامیان آنها وعوامل بر هم زننده امنیت ملی کشور، تاکید می‌کند.

امنیت کشور عزیزمان ایران، زبانزد همه و مورد رشک بدخواهان ایران است و دشمنانى که پیشتر تهدید کرده اند ناآرامی را به داخل ایران خواهند کشاند باید بدانند، این آرزو را به گور خواهند برد و تاوان این دست درازی به امنیت ملی کشور بزرگ ایران را خواهند پرداخت. ملت ایران در برابر تهدیدات خارجی و داخلی همچون ید واحده در برابر همه توطئه‌های بدخواهانه با عزمی جزم‌تر از گذشته، خواهد ایستاد.

Source: عصر ایران

true
برچسب ها :
true
false
true

false
طراحی سایت