×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: کارکنان حراست از امین ترین افراد در ادارات هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت، حساسیت و حجم کاری بالای مجموعه حراست های ادارات شهرستان، کارکنان حراست را از امین ترین افراد در ادارات و جزو پیشروان در بدنه اجرایی هر دستگاه عنوان نمود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در دیدار مدیران حراست ادارات و رییس اداره اطلاعات شهرستان میانه افزود: مسئولین حراست  چشم بینا و گوش شنوای ادارات بوده و انتظار می رود با توجه به وضعیت اخیر و وجود چالشها در جامعه با بصیرت هر چه تمام نگذارند مشکلات اجتماعی موجبات به زحمت افتادن مردم شود.
وی در ادامه بر اهمیت نقش سرمایه های اجتماعی در جامعه و مواظبت از این سرمایه ها اضافه کرد: باید از طریق منطقی، قانونی و پرهیز از فرسایش زمانی به مطالبات مردم پاسخ داده شود تا رضایتمندی آنها فراهم شده و سرمایه های اجتماعی دچار فرسایش نشود زیرا این امر یکی از مطامع دشمنان بوده و می خواهند با ایجاد نارضایتی و شکاف در بین مردم و مسئولین،  در صحنه بودن مردم  و پشتیبانی آنها از انقلاب، نظام و ولایت فقیه را تحت الشعاع قرار دهند.
فرماندار ویژه میانه جلوگیری از بروز نارضایتی در بین مردم با اشرافیت اطلاعاتی را از وظایف مهم مسئولین عنوان نموده گفت: همراهی مسئولین حراستها با مدیران نیز می تواند سبب جذب سرمایه گذاری و رونق چرخه اقتصاد و اشتغال شود.
مشایخی در پایان بر نقش موثر مسئولین حراستها در پیشگیری از بروز مشکلات کلی که جهش کاری ادارات و در نهایت رضایتمندی مردم و رضایت پروردگار را در برخواهد داشت اشاره کرد.
رییس اداره اطلاعات میانه، هشترود و چاراویماق نیز در این جلسه گفت: همه ما باید از اسلام، انقلاب و نظام خود حمایت و پشتیبانی کنیم چرا که حمایتها سبب موفقیت دولت و ایجاد آرامش و حل مشکلات معیشتی، اجتماعی و اقتصادی می شود.
نایبی با اشاره بر اینکه وضعیت موجود می طلبد تا عوامل حراستها بیش از پیش در خدمت دستگاههای مربوطه باشند افزود: ارتباط مستقیم حراستها با ارباب رجوع از نکات مثبت در جلب رضایتمندی مردم می باشد.
نایبی با اشاره به اینکه حراستها از امین ترین و قابل اعتمادترین واحدها در ادارات هستند به نقش و جایگاه آنها بعنوان چشم بینا و گوش شنوای مجموعه های خود اشاره کرده بیان نمود: رصد مشکلات و شناسایی و اطلاع رسانی بموقع به مدیران قبل از وقوع اتفاقات لازم و ضروری است.
وی با بیان اینکه بی تفاوتی حراستها به نارضایتی های مردم از ادارات مربوطه قابل قبول نیست، رصد، نظارت و اطلاع رانی را از مهمترین وظایف حراستها ذکر نموده از مدیران ادارات نیز خواست تا یاریگر و حامی مسئولین حراست باشند تا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز شاهد ایفای نقش موثر این مجموعه ها باشیم.
Views All Time
Views All Time
۲۹۳
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false