×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۴ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: استقلال و پایداری هر نظام سیاسی به امنیت غذایی آن وابسته است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه استقلال و پایداری هر نظام سیاسی به امنیت غذایی که نقش اول را داشته،  وابسته است گفت: نقش این استقلال با توجه به برنامه های مختلف دشمنان علیه کشور و نظام ما بیش از پیش ملموس تر و پررنگ تر است.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه دیدار مدیر و معاون، کارکنان و جمعی از دست اندرکاران بخش کشاورزی شهرستان میانه با تاکید بر اهمیت سالم بودن محصولات کشاورزی با بهره گیری از روش های صحیح و علمی برای سلامت غذایی مردم که با بحث امنیت گره خورده است افزود: کارشناسان جهاد کشاورزی در کنار مسائل فنی باید به امور پایه ای و اساسی پرداخته و به کشاورزان که سنگرداران اصلی تولید در رسته های مختلف باغی، زراعی، دامی، صنایع تبدیلی و غیره هستند کمک کنند.
وی بهره گیری از منابع و امکانات و سوق آنها به سمت حوزه کشاورزی و منابع آبی را سبب تقویت و ارتقای این حوزه خوانده بر لزوم نشست جهادکشاورزی و امور آب برای بررسی مسائل مهمی همچون تعیین تکلیف سدها و پایاب آنها و بالفعل شدن پتانسیلها و ظرفیتهای بالقوه  تاکید کرد.
مشایخی اولویت حوزه کشاورزی را مکانیزه نمودن ادوات کشاورزی در سطح بالا با استاندارد و کیفیت مطلوب بیان کرده افزود: تولید ادوات کشاورزی در شهرستان ظرفیت بزرگی در جهت ارتقای جایگاه بخش کشاورزی می باشد و باید اذعان کرد که مراجعه سرمایه گذاران به شهرستان میانه از روی سلیقه نبوده بلکه بر اساس ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در آن است که یکی از این ظرفیتها و فرصتها حوزه کشاورزی در تمامی بخشهاست.
فرماندار ویژه میانه استفاده از روش های نوین و امور ترویجی و جذب نیروهای جدید به شهرستان که اخیرا از سوی وزارت جهاد کشاورزی انجام شد را سبب تقویت بخش کشاورزی، تقویت نیروهای انسانی و کاهش دغدغه های سازمان عنوان نمود.
مشایخی همچنین یکی از شاخصه های بارز بدنه اجرایی شهرستان را وحدت، همدلی و مودت ذکر نموده گفت: تقویت این شاخصه ها با حفظ شان و جایگاه اداری، انضباط کاری، پاسخگویی به مراجعین، خدمات رسانی و تسهیل امور مردم برای رضایتمندی آنها از جمله اهداف فرمانداری ویژه شهرستان در کاستن از دغدغه هاست.
وی رضایتمندی مردم را سبب جلب مشارکت عمومی و تقویت سرمایه های اجتماعی دانست و گفت: مشارکت مردم در تمامی زمینه ها از جمله حوزه های آموزش، ترویج و علم کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار است.
مشایخی در پایان اضافه کرد: معاندین نظام با بهره گیری از برخی مشکلات موجود سعی در بزرگنمایی مشکلات و تبدیل آن به چالشهای بزرگ برای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم دارند که وظیفه ما مسئولین است تا به مطالبات و خواسته های بر حق مردم در قالب صنفی و حفظ حقوق اجتماعی آنها پاسخ دهیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت