×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری میانجی: تصویب CFT در مجلس، عزت فروشی بود

نماینده آیات عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی در تهران گفت: کاری که در مجلس صورت گرفت عزت فروشی بود آن هم از نوع خام‌اش چرا که این اقدام با همه‌ی شش بند و هر سه مورد بند شش اصل دوم قانون اساسی منافات دارد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری میانجی، نماینده آیات عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی در تهران و عضو هیأت مؤسس شورای سیاست‌گذاری انجمن روحانیون کارآفرین کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوزدر مورد شرایط در خصوص FATF اظهار کرد: چنانچه مختصر تاملی بر جنگ روانی در دوره ی جنگ جهانی دوم نمائیم، آلمانی‌ها در عرصه ی تبلیغات سه پیروزی‌ به دست آوردند که اولین آن در عرصه ی سیاسی بخش بزرگی از افکار عمومی جهانیان را متقاعد کردند که آینده‌ی دنیا بستگی به انتخاب بین کمونیسم و فاشیسم دارد، دوم در عرصه ی استراتژیک، اینطور وانمود کردند که هر قربانی ،قربانی آخر است و بدین ترتیب هر بار فرصت را می یافتند تا گلوی آن قربانی را بدرند و آنچه را که دریده اند ببلعند  و سوم در عرصه‌ی روانشناسی، آلمانی ها از ترس کامل استفاده کردند تا خود ملت آلمان را از تصفیه‌های کمونیستی بترسانند.

میانجی ادامه داد: آنها همچنین از فیلم‌های عملیات‌های جنگی برق آسا برای ترساندن گروه‌های حاکم در سایر دولت‌ها و از بین بردن روحیه‌ی آنها استفاده کردند و نتیجه این همه، فروپاشی عصبی ملت‌ها بود و این ملت‌ها همیشه نسبت به آنچه در آینده برایشان رخ خواهد داد در شک و تردید بودند.

وی با بیان اینکمه این مقوله را با آن تئوری می‌خواهند بر کشور ما تحمیل کنند تا با استثمار نتیجه کار مزدوری و استخدام به خواسته‌های خود برسند افزود: از سوی دیگر طرفداران مکتب سرمایه داری یعنی اقتصادانان  کاپیتالیست برای چاره‌ی بحران‌های اقتصادی راههائی پیشنهاد کرده‌اند که ظاهری فریبنده دارد و چنان الغاء می‌کنند که راه نجات کشور در قبول کردن آن است  در صورتیکه قصد آنها ترویج لاابالیگری و بی‌بندوباری در کشور  تحت هرنوع قرار دادی می‌باشد.

نماینده آیات عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی در تهران خاطرنشان کرد:  در سالهای ۲۹ الی ۳۲ نیز منشورات مختلف مادی گری با القائات غربی‌ها حزب توده چاپ و در مقیاس وسیعی در سراسر ایران پخش می‌شود و در دهه‌ی پنجاه نیز با عناوین مختلف فاکتورهای دیگری برای عملیاتی شدن آن در کشورمان ارائه می‌کنند که حاصل آنها سود عده‌ای معدود و خسارت یک ملت بود.

میانجی به طرح میثاق ملی  که عبدالناصر رئیس جمهور وقت مصر آنرا منتشر کرده بودند اشاره کرد و گفت: شعار های خوبی در آن بیان شده بود و ابتدا هم انگلیس از آن استقبال شایانی کرد و در سایر کشورها هم جهت گیری‌های مختلفی در قبال آن صورت گرفت و حاصل آن نیز خسارت شد، حال سوء مدیریت و سوء استفاده و بی کفایتی‌های بعضی از مسئولان چنان قلمداد می‌شود که اسلام عزیز نا کارآمد است، نخیر عیب افراد نالایق را به حساب اسلام عزیز نمی‌توانیم بگذاریم بلکه تکمیل شده‌ترین دین است.

وی ادامه داد: این دین، در این جریان اخیر چطور با کشوری معاملات بصورت کالا به کالا انجام شد ولی در بعضی از نکات مرزی کشورمان چون دلار نرخش بالا گرفته بود همسایگان ما آمدند کالاهای ما را با دلار با آن نرخ کذایی خریدند و بردند نظارت قوا به کجا رفته بود، حال قضیه‌ی به این مهمی چنان حول و حوش به جانشان بیافتند و سریع آنرا تصویب کنند.

عضو هیأت مؤسس شورای سیاست‌گذاری انجمن روحانیون کارآفرین اضافه کرد: همانطور که قرآن کریم در سوره حمد بیان می‌کند غیر المغضوب علیهم و الضّالین که در واقع مغضوب و ضال دو طائفه جدا هستند یعنی گمراهان خواص امت اسلام و گمراهان عوام امت اسلام و اسلام عزیز نیز پیوسته ضربات سنگینی از ناحیه ی این دو گروه متحمل شده است.

وی افزود: ولیعهد عربستان اخیرا در مصاحبه ی خود گفت آنچه رئیس جمهور آمریکا به ما دستور داده بود همه آنرا اجرا کردیم ،بنده بعنوان یک شهروند ایرانی به همه‌ی مسئولان می گویم ،اینجا ایران است شما خادم ملت هستید و ملت مخدوم شما فلذا نوکر باید خواسته ی ارباب خود را اجابت کند. خواسته ی ملت هم شعار اربابشان امام حسین علیه السلام است که فرمود هیهات من الذّله ، فلذا این ملت حسینی که هنوزم در ایام سوگواری حصرتش قرار داریم ، آموخته اند که عزت فروشی نکنند و متاسفانه این کاری که امروز در مجلس صورت گرفت عزت فروشی بود آن هم از نوع خام‌اش چرا که  این اقدام با همه‌ی شش بند و هر سه مورد بند شش اصل دوم قانون اساسی منافات دارد.

میانجی در ادامه مطلب فوق  عنوان کرد:  دو مورد آخر بند شش همان اصل اشاره کنم تا ملت عزیز و شریف ما بدانند دقیقا چیست؟ مورد الف ) می‌گوید اجتهاد مستمر فقهای جامع الشرایط بر اساس کتاب و سنت معصومین علیهم السلام و ب ) استفاده از علوم و فنون و تجارت پیشرفته ی بشری و تلاش در پیشبرد آنها. ج) نفی هرگونه ستم گری و ستم کشی و سلطه گری و سلطه پذیری، قسط و عدل و استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و هم بستگی ملی را تامین می‌کند.

عضو هیأت مؤسس شورای سیاست‌گذاری انجمن روحانیون کارآفرین گفت:  دولت و مجلس اینجا به وظیفه ی خود عمل نکرده است، لاجرم از اعضای محترم شورای نگهبان می خواهیم که بزرگواران شما التّائبون العابدون و الحافظون لحدود الله هستید در این کشور حسب مسئولیتی که قانون اساسی به دوش شما گذاشته است، فلذا جای اغماض و ملاحظه کاری‌ها نیست، بلکه راه صواب این است که از کارشناسان دلسوز امرکشورمان اعم از  داخلی و یا ساکن خارج از کشور، مشورت بگیرید و جوانب امر را در نطر گرفته و با تامل در اطراف موضوع ،به شور بنشینید و با در نظرگرفتن پاسخگویی در عالم آخرت و خون شهدا، سپس اقدام به اعلام نظر نمائید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت