×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
در جهت تسهیل امور مردم؛ در پروژه ای جدید، مسیری از کمربندی ۳۵متری جنوبی تملک شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از تملک مسیر ۳۵متری کمربندی جنوبی میانه در جهت تسهیل هر چه بیشتر امور مردم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی با قدردانی ازاعضای شورای اسلامی شهر و شهردار میانه، یکی از کارهای نمونه شهر را تملک کمربندی جنوبی شهر از مالکین و زارعین که با همکاری و مشارکت خود، اجرایی شدن پروژه را سبب شدند نیز تشکر نمود.

وی عمران و آبادانی شهر را موضوعی دوسویه خوانده افزود: اگر همکاری مردم و دولت در میان نباشد شاهد هیچ توسعه و عمرانی نخواهیم بود.

مشایخی تاکید کرد: اگر خواهان آبادانی، عمران و دگرگونی بافت کالبدی شهرمان هستیم باید همکاری و مشارکت دوسویه  بین اقشار مختلف مردم و دولت را  تقویت کنیم.

فرماندار میانه در ادامه، وظیفه دولت را تامین اعتبار و خدمات رسانی ذکر نموده گفت: خوشبختانه علی رِغم این موضوع در شهرستان میانه شاهد همراهی تنگاتنگ مردم با مسئولین شهرستان هستیم تا برآیند این همکاری ها در کنار خدمات دولت، عمران و آبادانی هر چه بیشتر را برای شهرستان به وجود آورد.

وی مسیرگشایی برای میانه را مهم، حساس و  شریانی محسوب کرده افزود: با توجه به توسعه روزافزون جامعه شهری و نیاز روزافزون به مسیرگشایی در جهت روانسازی عبور و مرور و ایجاد پویایی شهری باید مسیرگشایی، در اولویت کارهای شهرستان  قرار گرفته و از بعد نظارتی، تطبیق مصوبات با قانون و تسهیل امور برای شهرداری و با تعامل سازنده، زمینه را برای بهره مندی مردم از رفاه و امکانات هر چه بیشتر فراهم کنیم.

مشایخی با اشاره به اینکه موضوعات و مسائل شهرستان بر اساس اهمیت و حساسیت، اولویت بندی شده اند گفت: برقراری عدالت و شفاف سازی جزو اصول برنامه کاری ماست هر چند ممکن است حاشیه هایی به وجود آید اما با روندی مناسب و با شفافیت کامل پیش می رویم تا عملکرد ما تحت الشعاع قرار نگرفته و پیشبرد امور را شاهد باشیم.

وی بر ضرورت عدالت همه جانبه در کارهای عمرانی و شهرسازی تاکید کرده افزود: ما پذیرای پیشنهادات مردم هستیم که این امر به خودی خود سبب شفاف سازی، برپایی عدالت، کاهش نقد و افزایش ارائه پیشنهادات سازنده  از سوی مردم خواهد بود.

فرماندار میانه گفت: خرسندیم که در سایه تلاش مجموعه مسئولین شهرستان، بویژه معاونت امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، شورای شهر و شهرداری، اداره مسکن و شهرسازی و ادارات خدمات رسان مانند گاز، برق، آب و مخابرات، موضوعی با عنوان حاشیه نشینی در شهر میانه نداشته و تنها بحث

سکونتگاههای غیر رسمی را داریم که اصلاح بافت آنها در قالب ستاد بازآفرینی شهری را در برنامه توسعه و عمران شهری قرار داده ایم.

وی افزود: باید ساکنین سکونتگاه‌های غیر رسمی نیز از همه  امکانات و خدمات شهری برخوردار شوند که در این خصوص می توان از نظرات و پیشنهادات سازنده همشهریان، معتمدین، پیشکسوتان، ریش سفیدان و صاحب نظران در این گونه مسائل عمرانی و غیره استفاده کرد تا  ره گشای هر چه بیشتر مسائل و امور مردم باشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت