×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کوثر: حرکت در مسیر رونق اقتصادی تکلیفی بر گردن بخش خصوصی و دولتی است

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کوثر با بیان اینکه موضوع اشتغال و درآمدزایی از مهمترین مباحث اقتصاد کشور به شمار می روند، حرکت در مسیر رونق اقتصادی با درآمدزایی را تکلیفی بر گردن بخش خصوصی و دولتی است.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، دکتر نوروزی در جلسه بررسی فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستان میانه با اشاره به نامگذاری ۱۰ سال اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب با مضامین صد درصدی اقتصادی از پیش بینی دقیق ایشان برای به سرانجام نرسیدن ارتباط ایران با آمریکا خبر می دهد زیرا شکل گیری انقلاب اسلامی ایران متفاوت از دیگر کشورها بوده و تفکر ایرانی با آمریکایی سنخیتی با هم ندارد .
وی با اذعان بر اینکه اگر ایران دارای قدرت نبود آمریکا به راحتی ما را می بلعید افزود: اگر شیعه دارای قدرت و پول نباشد نخواهد توانست تفکر شیعه را بر دنیا حاکم کند بنابر این باید به فکر درآمدزایی و کسب قدرت هرچه بیشتر گردد تا بتواند به اقتصادمقاومتی دست یافته و حرفی برای گفتن در دنیا داشته باشد.
نوروزی تاکید کرد: ما با دارا بودن چنین آب و خاکی در کشور و مردمانی سختکوش و پای کار نباید بیکار داشته باشیم اما وضعیت بیکاری در جامعه این امر را به اثبات می رساند که باید به گذشته و اصل خود برگردیم زیرا بسیاری از علوم و فنون از جمله پزشکی از ایران به اروپا رفته و ایران مهد تمدن بوده است.
وی با بیان اینکه تنها نقطه ضعف ایران در اقتصاد آن است که باید تقویت شود افزود: اقتصاد برتر سبب اعتلای شیعه و حاکمیت راستی و درستی در جهان خواهد بود.
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کوثر از در دست اجرا بودن ۱۰ هزار میلیارد ریال پروژه در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم کشور از سوی سازمان اقتصادی کوثر خبر داده گفت: ما نباید روستایی بیکار داشته باشیم بلکه مفهوم روستا و روستایی باید مانند گذشته شده و روستایی تمامی مایحتاج خود را در روستا تامین کرده و با ایجاد اشتغال و مهاجرت معکوس به روستاها انجام شود که این امر نیازمند پیگیری و دلسوزی مسئولین با مشارکت مردم و بخش خصوصی است.
وی دسترسی به اتوبان و خط ریلی،  کشاورزی، باغات و صنایع را از پتانسیلهای بالا برای سرمایه گذاری این شرکت در شهرستان میانه عنوان نموده گفت: با همراهی و همکاری مسئولین شهرستان از جمله رفع موانع بانکی، بزرگترین سرمایه گذاریها از جمله  پرورش مرغ مادر تخم گذار، تولید یکروزه جوجه تخم گذار، ایجاد گلخانه، گاوداری، تولید ادوات کشاورزی، توسعه باغات، سیکل سیب و صنایع تبدیلی، پرورش، توسعه و ترویج دام سبک را در شهرستان پس از گمانه زنی ها و مطالعات به اجرا خواهیم رساند.
نوروزی از واردات سالانه ۲۰۰ هزار تن گوشت قرمز به کشور با پروسه زمانی طولانی برای رسیدن به دست مشتری خبر داده گفت: ما وظیفه داریم گوشت گرم و تازه به دست مردم برسانیم که در این زمینه بهترین نژادهای گوسفندی را وارد نموده ایم تا از طریق پرورش صنعتی و نیمه صنعتی به افزایش تولید و خودکفایی در گوشت قرمز دست یابیم.
بازدید از پتانسیلها و ظرفیتهای سرمایه گذاری در شهرستان از جمله برنامه های سفر مدیر عامل و دیگر مسئولان شرکت سرمایه گذاری کوثر بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت