×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
کمسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک شهرستان میانه تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک شهرستان میانه در جهت بررسی و رفع مشکلات ترافیکی و جاده ای شهرستان  به ریاست مهدی مشایخی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه تشکیل جلسه داد.
در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد.
۱- مقرر گردید برای بررسی موضوعات ترافیکی بخشهای مستقل جلسات جداگانه ای در مراکز بخش باتشخیص و درخواست بخشداران محترم تشکیل گردد.
۲- مقرر گردید طاق نصرت ورودی شهر آقکند به دلیل خطر برخورد خودروها و خطرات احتمالی برچیده شود.
۳- مقرر گردیدایستگاه شیخ درآباد به دلیل ایجاد گره ترافیکی به فاصله مناسبی از تقاطع سرچشمه منتقل گردد.
۴- مقرر گردید به دلیل توقف خودروها در نزدیکی تقاطع سرچشمه به تاکسی تلفنی سهند اخطار و مهلت داده شود تا نسبت به جابجایی دفتر خود اقدام نماید.
۵- مقرر گردید راهور شهرستان نسبت به جلوگیری و اعمال قانون خودروهای مسافر بر شهر ترکمانچای در محدوده میدان آزادی وکوچه پشت مخابرات اقدام نماید.
۶- مقرر گردید زیر گذرهای شهرک امام خمینی با نصب تابلو و علائم مناسب به صورت موقت عبور یکطرفه اعمال تا پس از تعمیرات نسبت به آن اتخاذ تصمیم شود.
۷- با توجه به توقفهای دوبله خودرو ها در برخی از نقاط شهر که باعث گره های ترافیکی می شود مقرر گردید پلیس راهور شهرستان به شدت اعمال قانون نماید.
۸- برای جلوگیری از برخورد خودروها با عابران پیاده در زیرگذرهای موجود در بلوار زینبیه مقرر گردید روشنایی آنها با نور زرد به نحو مناسب تامین گردد.
۹- مقرر گردید طرح ساماندهی حمل ونقل کل شهر میانه با توجه به تصادفات مکرر حادث شده در بلوار زینبیه مقرر گردید مطالعه ایمن سازی بلوار زینبیه به مشاور ذی صلاح واگذار و تاپایان سال ارائه گردد.
۱۰- با توجه به تصویب انسداد بریدگی های اضافی موجود در بلوار شهرکهای اندیشه و ولیعصر مقرر گردید در اسرع نسبت به اجرای آن اقدام گردد.
۱۱- مقرر گردید خیابان کشاورزان از میدام معلم تا تقاطع تامین اجتماعی یک طرف تابلو توقف مطلقا”‌ممنوع نصب و اعمال قانون شود.
۱۲- با توجه به اقدام مناسب آقای مولایی در ایجاد مرکز معاینه فنی مجهز و رضایت دستگاههای اجرایی ذی ربط از عملکرد وی مقرر گردید به نحو شایسته ای از نامبرده تقدیر به عمل آید.
۱۳- مقرر گردید ورودی شهرمیانه ازسمت بخش کندوان توسط شهرداری براس طرح مصوب زیرسازی ،جدولگذاری و اسفالت  گردد.
۱۴- مقر گردید در مسیر عبور مستقیم خیابان شهید بهشتی به سمت مرکزشهر درتقاطع خیابان فجر و در خیابان شهید رحیمی به سمت مرکزشهر در تقاطع خیابان شیخ الاسلامی چراغ چشمک زن زرد نصب ومابقی عبور و مرور در تقاطهای ذکر شده با تبعیت از چراغ راهنما صورت گیرد.همچنین در تقاطع سرچشمه، ورود از سمت مسجد جامع به تقاطع ممنوع ومسیر مذکور یک طرفه گردد.
۱۵- درخواست اهالی کوچه شهید صفری در خیابان سرآسیاب مبنی برمزاحمت ناشی از توقف خودروها در کوچه یاد شده در جلسه طرح و مقرر گردید پلیس راهور شهرستان با نصب تابلو توقف ممنوع یاهر تدبیر متناسب دیگر اقدام نماید.
۱۶- با توجه به ایجاد آلودگی صوتی توسط برخی خودرو ها و موتور سیکلتها مقرر گردید پلیس راهور نسبت به اعمال قانون اقدام نماید.
۱۷- نامه بخشدار محترم مرکزی و دهیار روستای چتاب علیا مبنی بر درخواست نصب سرعت گیر در محدوده روستای مذکور در جلسه طرح و مقرر گردید با همکاری پلیس راه میانه زنجان و دهیار روستا با نصب تابلو ها وعلائم متناسب (مخصوصا” در مقابل مدرسه روستا) اقدام لازم معمول گردد.
۱۸- برخی نواقص و ایرادات موجود درآزادراه پیامبر اعظم توسط جناب سرهنگ جم  فرمانده پلیس راه آزادراه در حوزه شهرستان میانه ؛ ازقبیل جمع آوی تابلوها و علائم غیر استاندارد و اشتباه، نصب حفاظ پلها، نصب تابلوها و علائم در پشت گاردریلها،خط کشی، لکه گیری و آسفالت برخی نقاط ، درجلسه مطرح و مقرر گردید جلسه جداگانه ای با حضور صرفا برای آزاد راه با حضور اعضای تخصصی برگزار گردد.
۱۹- با توجه به فرارسیدن فصل سرما و یخبندان مقر رگردید اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نسبت به تامین و دپو خاک نمک در محلهای مشخص شده راههای حوزه شهرستان اقدام نماید.
۲۰- مقرر گردید اداره راهداری و حمل نقل جاده ای نسبت به پیگیری اصلاح نقاط حادثه خیز راههای حوزه شهرستان بویژه  در جاده میانه میاندوآب و جاده سرچم، اردبیل از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اقدام نماید.
۲۱- مقررگردید شهرداری میانه درراستای صورتجلسات قبلی نسبت به احداث جدول در ورودی شهرک امام خمینی بمنظور جلوگیری از توقف خودروها اقدام و پلیس راهور نیز برابرمقررات با رانندگان خاطی برخورد گردد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت