×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
مسئول بازرسی سپاه عاشورا: ایران؛ علمدار مبارزه با استکبار/غرب؛ عصاره تجربیات شیطان

مسئول بازرسی سپاه عاشورا در جمع کارکنان سپاه میانه با اشاره به کارکردهای مثبت و منفی فرهنگی سیاسی در جهان، ایران را مظهر و علمدار مبارزه با استکبار و دنیای غرب را مظهر شیطان معرفی کرد و گفت: عصاره تجریبات سالیانه شیطان در دنیای غرب متبلور شده است.

   به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، جعفر رزمی انقلاب اسلامی را بخشی از جریان دعوای حق و باطل عنوان کرد و اظهار داشت: امروز چشم امید  تمامی مستضعفان جهان به موضع ایران در برابر غرب دوخته شده و ایران را علمدار مبارزه با استکبار می دانند و از حرکتهای استکبارستیزانه آن، الهام می گیرند.

   وی با بیان اینکه چشم انداز شرایط و وضعیت داخلی، منطقه ای و جهانی حتی با دیدی غیرمتعصبانه، گویای تلألو روزافزون انقلاب اسلامی در جهان و تنومندی این نهال نورس پس از سپری شدن ۴۰ سال از عمرش می باشد، اظهار کرد: انقلاب، حرف نو اسلام ناب محمدی را به دنیا عرضه داشت و این را غرب و شرق به درستی درک و فهم کرد و به همین خاطر به مقابله با آن پرداخت چرا که انقلاب اسلامی آمده است تا نظم خودساخته آنها را برهم زده و ریشه استکبار را بخشکاند و حرکت بی نظیر و ده ها میلیونی اربعین نیز گوشه ای از این حرف نو اوست.

   مسئول بازرسی سپاه عاشورا با اشاره به اینکه در طول تاریخ همواره جبهه حق، هم از لحاظ عدّه و هم از لحاظ امکانات در اقلیت و کمبود بوده اند، تصریح کرد: با توجه به وعده های الهی، باطل با تمامی قدرتش، همواره نابود شدنی است و شکسته شدن هیمنه غرب و آمریکا در چشم اکثر کشورها و مردم جهان، نشان از همین تحقق وعده های الهی است.

   رزمی افزود: سختی ها، سنت ها و آزمایشات الهی برای جریان حق است ولی آنها همواره با استقامت و ایمان، پیروز میدان بوده اند.

   وی با بیان اینکه نسل امروز انقلاب نیز همچون گذشتگان پایبند انقلابند، اظهار کرد: شهدا و رزمندگان بر سر اعتقاداتشان ایستادند و در برابر دشمن خارجی، سربلند بیرون آمدند و اکنون شهدا و مدافعان حرم اثبات کردند که در دفاع از اعتقادات و انقلاب، کم از نسل اول انقلاب ندارند.

   خبرنگار: علی محمد عزتی

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت