×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میانه خواستار تکمیل نواقصات تعاونی های آب بران اکرم آباد ۲ شد

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه شهرستان میانه خواستار تکمیل نواقصات تعاونی های آب بران اکرم آباد ۲ شده گفت: اخذ کد اقتصادی تعاونی روستای کرامه از طریق نامه به اعضای تعاونی اعلام شده و با پیگیریهای مکرر، مسئول تعاونی جهت اخذ کد اقتصادی به واخد شرکتها در اداره دارایی  مراجعه و فرمهای مربوطه را اخذ کرده است.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مهدی مشایخی در جلسه بحث و بررسی پایاب سد آیدوغموش از تمدید عضویت اعضای تعاونی روستای قره بلاغ از طریق نامه به هیئت مدیره قره بلاغ اعلام شده و از طریق نامه به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی معرفی شده و در دست اقدام می باشد.
وی اضافه کرد: تکمیل موجودی حساب تعاونی های آب بران اکرم آباد ۲ به همه تعاونی ها از طریق نامه اعلام شده و در دستور کار تعاونی ها قرار گرفته که در حال تجمیع مبلغ یاد شده از ذی نفعان می باشند.
مشایخی با بیان اینکه تکمیل نواقصات مدارک شخصی اعضای تعاونی آب بران روستاهای کرامه، قره بلاغ، گلبوس، سیاه کمر، زرنا و یوشانلو از طریق نامه به تعاونی ها اعلام شده افزود: با پیگیریهای مکرر تعاونی های گلبوس، سیاه کمر و زرنق قسمتی از مدارک ناقص را به امور آب تحویل دادند.
وی اضافه کرد: در ارتباط با روستاهای نیک آباد کوه و حصار، فرم های افراز و لیست قطعات پس از تایید و امضای جهاد و تعاونی ها آماده ارائه به بانک می باشد و در خصوص تجمیع مدارک اعضای هیئت مدیره، تعاونی ها و آب بران طی نامه ای به تعاونی های یاد شده اعلام و در دست اقدام می باشد.
معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میانه در پایان خاطرنشان کرد: فرم های افراز و لیست قطعات روستاهای قره بلاغ و زرنق اصلاح گردیده و پس از تایید و امضای جهاد و تعاونی ها آماده ارائه به بانک می باشد.
Views All Time
Views All Time
۱۷۹
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false