×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: ایجاد رضایتمندی و اعتماد سبب جلب و جذب سرمایه گذار است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه سرمایه گذار همچون آهویی رمنده است ایجاد محیطی امن و آرام از لحاظ فکری و عملی و نیز ایجاد اعتماد و رضایتمندی را سبب جلب و جذب سرمایه گذار در شهرستان و در بخش ترکمانچای عنوان نمود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای شهر  ترکمانچای، رونق اقتصاد و اشتغال از جمله در شهر ترکمانچای را نیازمند سرمایه گذاری اقتصادی خوانده افزود: این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه بتوانیم به تامین امنیت روانیوفکری پرداخته و نگرش ها به سرمایه گذار را تغییر دهیم‌.
وی بازخورد ایجاد اعتماد و رضایت را جلب مشارکت ذکر نموده گفت:  تقویت سرمایه های اجتماعی نیز سبب تسریع در انجام امور است.
فرماندار میانه با بیان اینکه منابع دولت محدود بوده و تحریم ها و فشارها نیز بر علیه کشور ما افزایش یافته تنها راه گذر از این وضعیت را عمل کردن به منویات رهبری بویژه اقتصاد مقاومتی عنوان کرده گفت: باید با استفاده از داشته های محدود دولت و ظرفیت خیرین به تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه وحدت و همدلی و نه در حد شعار بپردازیم.
مشایخی خطاب به شورای شهر ترکمانچای که ظرفیت مهم در راستای رونق اقتصاد و اشتغال ترکمانچای به شمار می روند افزود: اختلاف سلایق در همه جا و هر جمعی است اما در انجام کار و ارائه خدمت به مردم هر کسی در هر جایگاهی چه انتخابی و چه انتصابی باید با انعطاف و سعه صدر تمامی اختلافها را کنار گذاشته و با وحدت رویه حرکت کند که این امر سبب ایجاد بار روانی مثبت و رضایتمندی و اعتماد و در نهایت جلب مشارکت مردم می شود.
وی با تاکید بر اینکه اعتماد مردم به شورا و مسئولین پشتوانه بزرگ نظام بوده و نباید تحت الشعاع قرار گیرد گفت: ایجاد درمان بستر در ترکمانچای یکی از امور مشارکتی است که در صدر اولویتها قرار گرفته و ما برای این مرکز تقاضای نیروهای اورژانسی برای تمامی ایام سال را پیگیری خواهیم نمود.
فرماندار میانه ترمیم و بهسازی راه روستای ورزقان، تعریض و شانه سازی ورودی ترکمانچای از جاده ترانزیت، آسفالت ریزی دور میدان شهر، شروع به کار اورژانس و آغاز آبگیری سد، شروع سرمایه گذاری برای طرح بیل مکانیکی از سوی بخش خصوصی و بخش نیمه دولتی را از اولویتهای مهم در دست اقدام  برای بخش ترکمانچای برشمرد.
وی با بیان اینکه کفپوش سالن ورزشی شهر ترکمانچای در حال اجرا بوده و سیستم گرمایشی آن نیز اجرایی خواهد شد افزود: با توجه به اتمام برق رسانی و گازرسانی به روستاهای شهرستان، حوزه راه و آب از اولویتهای سال آتی شهرستان خواهد بود.
مشایخی در پایان به جاذبه های گردشگری موجود در روستاهای شهرستان   از جمله در بخش ترکمانچای اشاره کرده افزود: با توجه به امتیازات و اعطای تسهیلات از سوی سازمان گردشگری به طرح های گردشگری باید سرمایه گذران را به سمت ایجاد طرح های گردشگری هدایت نمود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت