×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: ایجاد رضایتمندی و اعتماد سبب جلب و جذب سرمایه گذار است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه سرمایه گذار همچون آهویی رمنده است ایجاد محیطی امن و آرام از لحاظ فکری و عملی و نیز ایجاد اعتماد و رضایتمندی را سبب جلب و جذب سرمایه گذار در شهرستان و در بخش ترکمانچای عنوان نمود.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای شهر  ترکمانچای، رونق اقتصاد و اشتغال از جمله در شهر ترکمانچای را نیازمند سرمایه گذاری اقتصادی خوانده افزود: این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه بتوانیم به تامین امنیت روانیوفکری پرداخته و نگرش ها به سرمایه گذار را تغییر دهیم‌.
وی بازخورد ایجاد اعتماد و رضایت را جلب مشارکت ذکر نموده گفت:  تقویت سرمایه های اجتماعی نیز سبب تسریع در انجام امور است.
فرماندار میانه با بیان اینکه منابع دولت محدود بوده و تحریم ها و فشارها نیز بر علیه کشور ما افزایش یافته تنها راه گذر از این وضعیت را عمل کردن به منویات رهبری بویژه اقتصاد مقاومتی عنوان کرده گفت: باید با استفاده از داشته های محدود دولت و ظرفیت خیرین به تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه وحدت و همدلی و نه در حد شعار بپردازیم.
مشایخی خطاب به شورای شهر ترکمانچای که ظرفیت مهم در راستای رونق اقتصاد و اشتغال ترکمانچای به شمار می روند افزود: اختلاف سلایق در همه جا و هر جمعی است اما در انجام کار و ارائه خدمت به مردم هر کسی در هر جایگاهی چه انتخابی و چه انتصابی باید با انعطاف و سعه صدر تمامی اختلافها را کنار گذاشته و با وحدت رویه حرکت کند که این امر سبب ایجاد بار روانی مثبت و رضایتمندی و اعتماد و در نهایت جلب مشارکت مردم می شود.
وی با تاکید بر اینکه اعتماد مردم به شورا و مسئولین پشتوانه بزرگ نظام بوده و نباید تحت الشعاع قرار گیرد گفت: ایجاد درمان بستر در ترکمانچای یکی از امور مشارکتی است که در صدر اولویتها قرار گرفته و ما برای این مرکز تقاضای نیروهای اورژانسی برای تمامی ایام سال را پیگیری خواهیم نمود.
فرماندار میانه ترمیم و بهسازی راه روستای ورزقان، تعریض و شانه سازی ورودی ترکمانچای از جاده ترانزیت، آسفالت ریزی دور میدان شهر، شروع به کار اورژانس و آغاز آبگیری سد، شروع سرمایه گذاری برای طرح بیل مکانیکی از سوی بخش خصوصی و بخش نیمه دولتی را از اولویتهای مهم در دست اقدام  برای بخش ترکمانچای برشمرد.
وی با بیان اینکه کفپوش سالن ورزشی شهر ترکمانچای در حال اجرا بوده و سیستم گرمایشی آن نیز اجرایی خواهد شد افزود: با توجه به اتمام برق رسانی و گازرسانی به روستاهای شهرستان، حوزه راه و آب از اولویتهای سال آتی شهرستان خواهد بود.
مشایخی در پایان به جاذبه های گردشگری موجود در روستاهای شهرستان   از جمله در بخش ترکمانچای اشاره کرده افزود: با توجه به امتیازات و اعطای تسهیلات از سوی سازمان گردشگری به طرح های گردشگری باید سرمایه گذران را به سمت ایجاد طرح های گردشگری هدایت نمود.
Views All Time
Views All Time
۱۵۴
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false