×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه : مهارت آموزی دانش آموزان در راستای خودکفایی و خوداتکایی مانع بروز آسیبهای اجتماعی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: همانگونه که دامنه آسیبهای اجتماعی گسترده بوده و گروههای سنی پایین جامعه را نیز درگیر می کند، لازم است به رشد و توسعه مهارت آموزی در سنین ابتدایی بپردازیم تا دانش آموزان با دستیابی به خوداتکایی و خودباوری، از هر گونه آسیبهای اجتماعی در امان باشند.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه با تاکید بر رصد مسائل اجتماعی بویژه در فضاهای مجازی گفت: نباید بگذاریم دانش آموزان که جمعیت پایه ای کشور محسوب می شوند مورد آماج هجمه ها و تهدیدهای مختلف از سوی دشمنان و معاندین نظام اسلامی ایران واقع شوند.
وی با اشاره به اینکه در مقطع حساسی از زمان قرار داریم که دشمن با تمام توان و با استفاده از طرق گوناگون به دشمنی بر علیه کشور و نظام ما می پردازد گفت: مردم ما در تمامی دوران تاریخ بعد از انقلاب و بویژه در سال جاری با حضور گسترده خود در یوم الله ۲۲ بهمن ثابت کردند که همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده و خواهند بود.
فرماندار میانه با اشاره به انجام کارهای تخصصی در فضاهای مجازی از سوی دشمنان و معاندین نظام برای تحت الشعاع قرار دادن قشر نوجوان و جوان جامعه بویژه در حوزه آموزش و پرورش، پیشگیری از این امر را نیازمند توجه ویژه  از سوی دلسوزان عرصه فرهنگ و آموزش عنوان نمود.
وی با تقدیر از عملکرد مطلوب شورای آموزش و پرورش ، مدیر و معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در پیگیری و اجرای مصوبات، برپایی برنامه های مختلف فرهنگی پربار مانند همایش نیمکتهای سوخته، جلب و جذب خیرین ، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در حوزه آموزش و پرورش بویژه کلنگ زنی مدرسه استثنائی عمار و  استخر در حال اجرای دانش آموزی با پیشرفت فیزیکی مطلوب افزود: اگر مشارکت مردم و خیرین نباشد توفیق بیشتر در امور حاصل نخواهد شد.
مشایخی با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های مشارکتی و تخصیص اعتبار به این پروژه ها از اولویتهای دولت محسوب می شود خواستار جلب و جذب خیرین بومی و غیر بومی شده افزود: شهرستان میانه اولین و موفق ترین شهرستان در امر مشارکت بوده و امیدواریم در جلساتی که برای جلب و جذب خیرین و سرمایه گذاران در ماههای  آتی خواهیم داشت بتوانیم به رفع مشکلات شهرستان  در اکثر حوزه ها از جمله آموزش و پرورش بپردازیم.
فرماندار میانه، دانش آموزان و والدین آنها را مهمترین عامل در پیشگیری از گرفتار شدن قشر نوجوان و جوان جامعه در دام آسیبهای اجتماعی خوانده افزود: روی آوری به ورزش از جمله ورزش های بومی و محلی که نشانگر احیای فرهنگ دیرینه کشور است و دیگر برنامه های فرهنگی و هنری سبب شور و نشاط اجتماعی در بین این قشر و حفاظت آنها در مقابل آسیبها خواهد بود.
وی در پایان از جذب اعتبار برای اردوگاه دانش آموزی که ظرفیت بزرگی برای شهرستان به شمار می رود تقدیر کرده گفت: تامین آب اردوگاه نیز با برنامه ریزیهای بعمل آمده در دستور کار برای اجرا قرار گرفته است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت