×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
امامی دادستان میانه  از عوامل مهم در سست شدن بنیان ها ناهنجاریهای مختلف اخلاقی بویژه اعتیاد است

دادستان میانه به نقش ناهنجاریهای مختلف اخلاقی بویژه اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان در سست شدن بنیان خانواده ها اشاره کرد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، سعید کشاورز امامی در آیین اختتامه دوره های آموزشی ارتقاء مهارتهای اخلاقی و زندگی- دوره های آموزشی پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر و روانگردان ویژه خانواده های زندانیان شهرستان میانه گفت: رواج اعتیاد، درگیری های خانوادگی، ضربه به روح و جسم اعضای خانواده و شیوع خشونت در جامعه را از دیگر عوارض مصرف مواد مخدر از جمله روانگردانها عنوان نمود.
وی برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی و پیشگیری از سومصرف مواد مخدر در بین خانواده های زندانیان را سبب ارتقای امنیت اخلاقی و معنویت، ترویج فرهنگ اعتقادی و مذهبی و تقویت روحیه پشتکار و فعالیت شغلی در جهت تامین زندگی اعضای خانواده زندانیان خواند.
وی در ادامه بابیان اینکه ما در انجمن حمایت از زندانیان توانسته ایم با پیگیری و حمایتهای دستگاههای اجرایی در راس آنها فرماندار ویژه شهرستان و امور آب، اراضی مخزن سد شهریار را حفاظت کرده و با کشاورزی درآمدزایی کرده و برای خانواده های زندانیان هزینه کنیم افزود: ما در کنار این حمایتها نقش و رسالت ترمیمی خود را نیز انجام می دهیم.
امامی تاکید کرد‌: اگر خانواده ای از خانواده های زندانیان مسیری انحرافی برود ما در این میان بی تقصیر نیستیم زیرا در فقدان سرپرست خانواده ها ما باید به نقش ترمیمی خود در حد مقدورات بپردازیم.
دادستان عمومی و انقلاب میانه باید با رعایت مکارم اخلاقی و مدارا کردن با اعضای خانواده زندانیان بستر را برای اشتغالزایی آبرومندانه خانواده ها در غیاب سرپرستان خانواده ها فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: هدف ما نزدیک ساختن شما اعضای خانواده به سرپرست خانواده در زندان است تا فرزندانی تربیت کنید که به راه خطا نروند.
امامی با اشاره به نبود ردیف خاصی در بودجه برای انجمن حمایت از زندانیان افزود: ما در شهرستان میانه با حمایتهای فرماندار ویژه میانه مدیر آب منطقه ای استان، مدیر امور آب میانه و حمایتهای روانی اعضا ذره ای از مسیر مالی انحراف نداریم اما در کنار خدمات نیاز به حمایتهای شما خانواده ها داریم .
وی تاکید کرد: شما می توانید حامل پیامی با مضمون اهمیت نقش حمایتی و ترمیمی انجمن برای گذران زندگی خود باشید و اینکه اگر انجمن نبود خانواده های زندانیان در معرض آسیبهای بسیاری بودند.
امامی برخورد با خانواده های زندانیان از روی رافت اسلامی را نعمتی خواند که در سایه انقلاب، حکومت اسلامی و دستگاه قضایی موثر و توانا فراهم و حمایتهای خانواده های زندانیان و اعضای انجمن حمایت از زندانیان حاصل شده است.
وی تاکید کرد: ما باید قدردان حکومت جمهوری اسلامی ایران و انقلاب باشیم که با وجود همه تحریم ها و فشارهای اقتصادی به خانواده های زندانیان در جهت جبران نبود سرپرست خانوار ارائه خدمات می کند.
دادستان میانه به نقش بانوان در قدم نهادن بر مسیر درست زندگی، از زنانی که سرپرستان خانواده آنها در زندان است خواست تا با نصیحت، ملایمت و رعایت اخلاق، مردان خود را به درستی هدایت کنند‌.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
طراحی سایت